




Dimensiuni 220×240 cm
Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziileCuvertură galbenă 220x240 cm Lucile – douceur d'intérieur
| Lăţime: | 220 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 240 cm |
| Motiv | Unicolor |
|---|---|
| Culoare | Galben |
| Compoziție și tip de material | Polycotton |
| Proprietățile cuverturii pentru pat | Ușor |
| Greutate | 0.89 kg |
| Set | Fără față de pernă |
| Dimensiune | 220x240 |
| Lățime | 220 cm |
| Lungime | 240 cm |
| Model | Monocrom |
| Calitate | Basic |
| Densitate | 175 g/m² |
| Îngrijire | Spălare manuală |
| Compoziție țesătură | 62% bumbac/38% poliester |
| Producător | Douceur d'intérieur |
Clienții menționează cel mai des
Recenzii ale utilizatorilor
Util
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro
Frumos, dar materialul este mai subțire decât mă așteptam.
Culoare frumoasă,material calitativ.
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro
Este foarte frumos, nu se șifonează, este subțire.
Material frumos și rezistent.

400×240 cm, voal, cu margini drepte

Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

Cu suport hârtie igienică


25×17×17 cm, cu capac

⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

18×49 cm, de perete, din plastic

Cu ventuză, de perete

Din sticlă

56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

120×170 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy

25×17×22 cm, cu pedală, cu capac


Clasic

154×230 cm, de interior, din material sintetic

Boluri și cutii