Recomandăm
Pernă pentru scaun de grădină pentru șezlong 60x180 cm Pacifique – douceur d'intérieur
Dimensiuni 60×180 cm
Istoricul prețurilor
- 26.05.2026 - 206,54 RON
- 06.03.2026 - 206,54 RON
- 01.11.2025 - 218,69 RON
- 31.10.2025 - 206,54 RON
- 25.10.2025 - 208,97 RON
- 16.08.2024 - 192 RON
- 18.04.2024 - 226 RON
- 17.04.2024 - 192 RON
- 16.04.2024 - 226 RON
Descrierea produsului
Pernă pentru scaun de grădină pentru șezlong 60x180 cm Pacifique – douceur d'intérieur
Dimensiuni
| Lăţime: | 60 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 180 cm |
Specificații
| Culoare | Roz |
|---|---|
| Compoziție și tip de material | Bumbac |
| Greutate | 2.33 kg |
| Lățime | 60 cm |
| Lungime | 180 cm |
| Amplasare | Exterior |
| Seria | Pacifique |
| Model | Monocrom |
| Calitate | Basic |
| Îngrijire | Nu se calcă/curățarea petelor se face doar manual |
| Compoziție țesătură | 100% bumbac |
| Producător | Douceur d'intérieur |
Recenzii
Recenzii ale utilizatorilor
Frumos cusut, umplutura destul de tare pentru a sta întins și lipsesc mânerele la tetieră pentru ca aceasta să nu alunece de pe șezlong; recomand pentru șezlonguri cu o lungime de minimum 190 cm.
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Perdea albă din voal 400x240 cm Lissea – douceur d'intérieur
400×240 cm, voal, cu margini drepte

Raft suplimentar alb din oțel 25x25 cm Silos – Metaltex
Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică

Termos pentru mâncare Termo – Orion

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
25×17×17 cm, cu capac

Tigaie din fontă ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, din plastic

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

Dozator de băuturi 4,8 l Savita – Premier Housewares
Din sticlă

Cutie de depozitare pentru grădină gri deschis din plastic Woodys – Toomax
56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Covor albastru/bej 120x170 cm Terrain – Hanse Home
120×170 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy

Coș de gunoi cu pedală Wenko Leman, 3 l, arămiu
25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

Termos pentru mâncare Termo – Orion

Capac WC 37 x 43 cm Easy-Close (cu închidere automată) Rustic – Wenko
Clasic

Covor bej 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cm, de interior, din material sintetic

Set boluri cu suport pentru câini din ceramică ø 13 cm Dog Fantasy – Plaček Pet Products
Boluri și cutii











