Recomandăm
Măsuță auxiliară cu blat cu aspect de marmură 40x40 cm Barossa – Actona
Dimensiuni 45×40×40 cm
178,56 RON
Istoricul prețurilor
- 27.05.2026 - 178,56 RON
- 19.03.2026 - 178,56 RON
- 05.03.2026 - 195,13 RON
- 04.03.2026 - 195 RON
- 16.01.2026 - 195,13 RON
- 18.12.2025 - 203,27 RON
- 01.11.2025 - 184,79 RON
- 27.10.2025 - 201,45 RON
- 25.10.2025 - 198,65 RON
- 26.06.2025 - 227 RON
- 25.06.2025 - 188 RON
- 20.03.2025 - 195 RON
- 10.03.2025 - 227 RON
- 05.03.2025 - 195 RON
- 26.02.2025 - 227 RON
- 22.02.2025 - 195 RON
- 15.02.2025 - 227 RON
- 13.02.2025 - 195 RON
- 11.02.2025 - 227 RON
- 04.02.2025 - 182 RON
- 03.02.2025 - 227 RON
- 26.11.2024 - 183,6 RON
- 06.11.2024 - 194,8 RON
- 01.11.2024 - 184 RON
- 30.10.2024 - 216 RON
- 29.10.2024 - 184 RON
- 28.10.2024 - 177 RON
- 28.10.2024 - 184 RON
- 28.10.2024 - 177 RON
- 27.10.2024 - 184 RON
- 27.10.2024 - 177 RON
- 27.10.2024 - 184 RON
- 21.10.2024 - 216 RON
- 13.09.2024 - 184 RON
- 30.08.2024 - 216 RON
- 25.08.2024 - 184 RON
- 20.08.2024 - 216 RON
- 16.08.2024 - 184 RON
- 18.04.2024 - 216 RON
- 17.04.2024 - 184 RON
Descrierea produsului
Măsuță auxiliară cu blat cu aspect de marmură 40x40 cm Barossa – Actona
Dimensiuni
| Lăţime: | 40 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 40 cm |
| Înălţime: | 45 cm |
Specificații
| Formă | Pătrate |
|---|---|
| Stil | Modern |
| Material | Marmură |
| Culoare | Negru |
| Produs în | CN |
| Grosime | 3 cm |
| Înălțime picior | 42 cm |
| Capacitate de încărcare | 20 kg |
| Greutate | 4.5 kg |
| Înălțime | 45 cm |
| Lățime | 40 cm |
| Lungime | 40 cm |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă umedă sau burete fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Certificări și standarde îndeplinite | FSC Mix |
| Seria | Barossa |
| Necesită asamblare | Da |
| Design | Modern |
| Calitate | Extra |
| Culoarea picioare | Negru |
| Material picioare | Oțel |
| Finisaj suprafață | Acoperit cu pulbere/hârtie |
| Material blat masă | MDF |
| Producător | Actona |
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

230,82 RON
Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic

125,02 RON
Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

62,84 RON
Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

138,34 RON
Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

46,91 RON
Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

776 RON
Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×48×13 cm, cu picioare, în stil modern
Livrare gratuită
91,09 RON
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

82,77 RON
Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko

105,86 RON
Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

181,99 RON
Cutie de depozitare pentru grădină gri City – Keter
55×58×44 cm, de plastic, diametru
Disponibil în 4 e-shop-uri

95,07 RON
Suport pentru hârtie igienică din oțel inoxidabil – Wenko
Diametru

230,3 RON
Suport pentru prosoape negru din oțel inoxidabil Rivaltana – Wenko
Freestanding, diametru

53,74 RON
Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, decorativă, cu pene

432,25 RON545,3 RON
Covor Universal Anouk Abstract, 160 x 230 cm
160×230 cm, cu fir scurt, dreptunghiular

369,22 RON
Veioză verde cu abajur din sfoară din hârtie (înălțime 38 cm) Alev – Opviq lights
Pentru noptiere, cu întrerupător

73,63 RON
Coș deșeuri Wenko Leman, 3L, negru
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

236,62 RON
Suport pentru scurs vase Wenko Exclusive Duo
Diametru

324,38 RON
Veioză crem/aurie cu abajur textil (înălțime 47 cm) Yakamoz – Opviq lights
De birou, pentru noptiere, cu întrerupător
Disponibil în 3 e-shop-uri







