





Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziileCel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 95,07 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Acest suport cu finisaj mat de la Wenko oferă spațiu pentru a depozita și până la patru role de hârtie igienică de rezervă . Acestea sunt foarte ușor de înlăturat prin simpla pliere a suportului.
| Material specific | Oțel inoxidabil |
|---|---|
| Material | Metal |
| Greutate | 0.9 kg |
| Înălțime | 55 cm |
| Lățime | 17 cm |
| Lungime | 21 cm |
| Calitate | Basic/Special Week 3 |
| Îngrijire | A se curăța cu o cârpă umedă |
| Tip | Fără suport |
| Culoare | Auriu |
| Producător | Wenko |
Clienții menționează cel mai des
Recenzii ale utilizatorilor
Excelent
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro
Produsul pe care l-am primit, a fost probabil un retur, si chiar “putin” folosit. Livrarea cu intarziere, iar rezolvarea situatiei cu cineva de la relatii cu clientii a fost imposibila deoarece nu mi-a mai raspuns nimeni la email. Nu recomand!
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro
Design simplu și frumos
Produs care funcționează bine. Culoarea este de asemenea potrivită.
Suport frumos :)


Suspendat, în stil modern, mat
În stocLivrare gratuită






























400×240 cm, voal, cu margini drepte

Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

Cu suport hârtie igienică


18×49 cm, de perete, din plastic

25×17×17 cm, cu capac

⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

Cu ventuză, de perete

56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

Din sticlă

25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Cu priză, freestanding

81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
Din metal

52×200 cm, tip traversă, cu fir scurt

- set, din porţelan
