

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Plafonieră LED modernă. Potrivită doar pentru spații interioare (IP20). Control simplu prin telecomandă (inclusă în pachet). Poate fi controlată și prin aplicația gratuită LampSmartPro. Aplicația este compatibilă cu sistemele Android și iOS. Plafoniera oferă reglare continuă a intensității luminoase și posibilitatea schimbării culorii luminii. Temperatura de culoare: 3000K până la 6500K. Funcție de memorare și mod pentru noapte. Schimbarea modurilor se poate realiza și cu un întrerupător de perete obișnuit. Se pot controla mai multe corpuri de iluminat cu o singură telecomandă. Sursă LED încorporată, cu consum redus.
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 85 W |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Temperatură de culoare | 3000-6500 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 8000 lm |
| Tip | Plafonieră |
| Funcție | Control la distanță/Tehnologie LED/Bluetooth |
| Echivalent cu un bec convențional | 555 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 85 W |
| Numărul ciclurilor de comutare | 25000 ON/OFF |
| Unghiul fasciculului luminos | 180 ° |
| Stil | Altele |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 85 W |
| Series | CEILING Nedes |
| Producător | NEDES |


Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită


Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită

Din metal, din plastic, lăţime
În stoc
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită



Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, diametru
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stoc
Din metal, din plastic, cu lumină rece
În stoc


Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu lumină caldă
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită



Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Cu lumină neutră
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită