Compară prețurile celor 4 e-shop-uri de la 596 RON la 704,58 RON:
Lampadar LED Ideal Lux EASY LED/3,5W/230V alb
Oferte recomandate
Alege dintre 4 magazine cu prețuri de la 596 RON până la 704,58 RON:
Istoricul prețurilor
- 29.05.2026 - 661,9 RON
- 25.03.2026 - 661,9 RON
- 30.01.2026 - 697,83 RON
- 09.01.2026 - 790,5 RON
- 29.05.2026 - 661,7 RON
- 25.03.2026 - 661,7 RON
- 30.01.2026 - 662 RON
- 09.01.2026 - 769,5 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Produs direct de la producător Ideal Lux pe care îl avem în stoc la prețul de 661.70 lei și cu o garanție de 3 ani.
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Putere | 230V |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 3,5 W |
| Durata medie de viață a sursei | 50000 h |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 210 lm |
| Tip | Lampadar |
| Funcție | Tehnologie LED/Întrerupător pe cablu |
| Echivalent cu un bec convențional | 15 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 3,5 W |
| Unghiul fasciculului luminos | 36 ° |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 90 Ra |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Tip de fișă de curent | C |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 3,5 W |
| Series | EASY Ideal Lux, DIESIS Ideal Lux |
| Producător | IDEAL LUX |
Produse similare

Lampa LED suspendata tip lampadar minimalist Filo pt alb
În stil scandinav, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lampadar LED dimabil Lucide 19730/10/11 AARON LED/12W/230V crom
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lampadar/Lampa de podea stil minimalist LED Easy pt alb
În stil scandinav, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lampadar LED dimabil SPIN LED/10,5W/230V Reality
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lucide 19700/01/31 - Lampadar HESTER 1xGU10/7W/230V
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Lampadar LED dimabil DAWDA LED/4,8W/230V Leuchten Direkt 11012-55
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lampadar LED dimabil Zuma Line SM-605-WH LED/10W/230V 3000/4500/6500K
- bec tip LED, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Lampadar HELEN 1xE27/15W/230V alb/auriu
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Lampadar Endon 77860 HANSEN 1xE27/40W/230V alamă
Din sticlă, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Lampă de podea vintage reglabilă aurie - Parte
Cu întrerupător, în stil retro, cu dimmer
În stocLivrare gratuită
Lampadar modern stil scandinav Milford 48924001 NL
În stil scandinav, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Halo Design 745050 - Lampă de podea PARIS 1xE27/40W/230V, alamă/alb/stejar
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lampadar DARON 1xE27/40W/230V alb Rabalux 5239
Din metal, cu întrerupător, în stil industrial
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lampă de podea ZACK 1xE27/15W/230V bej
Cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Lampadar LED reglabil stil minimalist CARPA WH
În stil scandinav, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Jupiter 207-CL P L - Lampadar CLASSIC 1xE27/60W/230V
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Lampă clasică de podea gri fără abajur - Classico
În stil modern, cu întrerupător, cu dimmer
În stocLivrare gratuită
Lampa de podea de design roz - Triangolo
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Globo 24703SN - Lampadar ANITA 1xE27/40W/230V
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lampă de podea neagră reglabilă - Parte
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lampadar LED tactil dimabil Briloner 1438016 LED/3,5W/5V 3000K 130 cm alb
Din metal, din plastic, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Lampă de podea Art Deco din alamă cu sticlă verde - Pallon
Din sticlă, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Lampadar GABIAN 1xE27/15W/230V alb Argon 4997
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Lampă de podea orientală albă cu ratan 40 cm - Akira
- bec tip LED, cu întrerupător, în stil retro
În stocLivrare gratuită
Lampă de podea 1xE27/25W/230V albă
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lampadar LED tactil dimabil Brilliant BOW LED/14W/230V crom mat
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lampă de podea retro bej cu sticlă mată - Fedde
Din sticlă, din metal, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
DFTP by Nordlux - Lampă de podea VERSALE 3xG9/3W/230V albă
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Lampadar MAGIC 1xE27/15W/230V turcoaz/alb Argon 4131
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
HOMCOM Lampă de Podea LED Reglabilă cu Telecomandă de 150cm Înălțime, Argintiu | Aosom Romania
În stil modern, - bec tip LED, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Lampadar Eglo 900869 RONDO 1xE27/40W/230V
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Jupiter 1609 - EG P CH - Lampadar EGIDA 3xE27/60W
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
De tavan, cu protecție IP44
În stoc
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Corp de iluminat LED fluorescent tehnic Philips 31247/31/P0 AQUALINE LED/50W/230V IP65
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Puzzle mecanic 3D din lemn, glob strălucitor RoboTime
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Set de 3 becuri LED vintage Philips B35, E14, 4,3 W, 230 V, 2700 K
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
SET 2x bec LED auto 11972 U2500 CX H7/H18 PX26d/PY26d-1/16W/12V 6000K
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Lustr LED pentru copii OXFORD 5xE27/15W/230V montat pe tavan
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită