Compară prețurile celor 2 e-shop-uri de la 1.741 RON la 2.238,19 RON:
Lustră LED pe cablu Ideal Lux GEMINI LED/59W/230V d. 81 cm auriu
Oferte recomandate
Alege dintre 2 magazine cu prețuri de la 1.741 RON până la 2.238,19 RON:
Descrierea produsului
Produs direct de la producător Ideal Lux pe care îl avem în stoc la prețul de 1934.20 lei și cu o garanție de 3 ani.
Specificații
| Material | Metal |
|---|---|
| Culoarea luminii | Caldă |
| Culoare | Galben |
| Modalitate de suspendare | Pe cablu |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 59 W |
| Durata medie de viață a sursei | 50000 h |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 4290 lm |
| Tip | Lustră pe cablu |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 300 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 59 W |
| Unghiul fasciculului luminos | 130 ° |
| Loc | Bucătărie/Dormitor/Cameră de zi |
| Stil | Altele |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 90 Ra |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 59 W |
| Formă | Oval |
| Series | GEMINI Ideal Lux |
| Producător | IDEAL LUX |
Produse similare

Eglo 99139 - Plafonieră LED încastrată FUEVA 5 LED/16,5W/230V
Cu lumină caldă
În stoc
Brilagi - Corp de iluminat dimabil PILANA LED/48W/230V, stejar/alb, 42x42 cm + telecomandă
Din metal, din lemn, înălţime
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Plafonieră LED dimabilă PILANA, 60W, 230V, stejar/alb, 56x56 cm + telecomandă
Din metal, din lemn, înălţime
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă MONIROTE LED/37W/230V Eglo 99791 + telecomandă
Din metal, din plastic, smart
În stocLivrare gratuită
Panou LED aplicat CHRIS LED/30W/230V 4000K 40x40 cm alb
Cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Philips TOBA LED 23W 230V 2700-6500K plafonieră reglabilă + DO
În stocLivrare gratuită
Orion - Plafonieră LED KANT, 66 W, 230 V, 2700/3000/4000 K, Ø 80 cm, bej
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Eglo 901319 - Plafonieră LED FUEVA LED/7W/230V 2700/4000/6500K 15x15 cm crom
Din metal
În stoc
Eglo 900583 - Plafonieră LED reglabilă FUEVA, LED/11W/230V, crom
Din metal
În stoc
Plafonieră LED dimabilă SMART CORAL LED/24W/230V albă/argintie + telecomandă
Smart
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED/14W/230V crom lucios
Din metal
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED DESERT LED/24W/230V cu telecomandă
Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Plafonieră LED dimabilă LUCIA LED/60W/230V Ø 59 cm maro + telecomandă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED GERRY LED/24W/230V 4000K
În stoc
Plafoniera LED dimabila design slim Axel auriu 60cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Eglo 900594 - Plafonieră LED dimabilă FUEVA LED/17W/230V crom
Din metal
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă SONIC LED/35W/230V 3000-6000K Ø 45 cm albă + telecomandă
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RUNA LED/18W/230V argintiu Briloner 3048-016
Lăţime, înălţime, adâncime
În stoc
Briloner 3761019 - Plafonieră LED dimabilă LED/45W/230V 2700-6500K+telecomandă crom mat
Din metal, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă SONIC, 100W, 230V, 3000-6000K, Ø 85 cm, albă + telecomandă
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă Ledvance ORBIS SPARKLE LED/35W/230V 2700-6500K
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă FRAMES LED/7,5W/230V Briloner 3106-018
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED ORBIS SPIRAL LED/26W/230V Ledvance
Din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Osram - Plafonieră LED ORBIS, 24W/230V, 2700/4000/6500K, Ø 41 cm, crom
Din metal
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă LAYLA cu telecomandă LED/26W/230V
Cu lumină caldă, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Osram - Plafonieră LED ORBIS DUBLIN, 24W/230V, Ø 39 cm, argintie
În stocLivrare gratuită
Globo 416080D2 - Plafonieră LED DORO LED/24W/230V
Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită
Solight WO768-G - Plafonieră LED dimabilă TREVISO LED/48W/230V cu DO
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - lustră LED reglabilă pe cablu FALCON SLIM LED/50W/230V 50x50 cm albă + telecomandă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă Eglo 901248 LORETELLO LED/12W/230V alb + telecomandă
Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă Brilliant BAARLO LED/24W/230V d. 35 cm alb
În stocLivrare gratuită
Osram - Plafonieră ORBIS SPIRAL LED, 26W, 230V, 45x45 cm, alb
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
De tavan, cu protecție IP44
În stoc
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Puzzle mecanic 3D din lemn, glob strălucitor RoboTime
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Set de 3 becuri LED vintage Philips B35, E14, 4,3 W, 230 V, 2700 K
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Corp de iluminat LED fluorescent tehnic Philips 31247/31/P0 AQUALINE LED/50W/230V IP65
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 18W, 230V, Ø 30 cm, auriu, IP54
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Capcană electrică LED UV pentru insecte, 2 x LED, 5 W, 230 V, acoperire 70 m²
Electrice, pentru țânțari, pentru muște
În stoc