

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător BOWI pe care îl avem în stoc la prețul de 214.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Echivalent cu un bec convențional | 210 W |
|---|---|
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 30 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 30 W |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Flux luminos total | 3000 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 30 W |
| Stil | Altele |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Formă | Pătrat |
| Tip | Panou LED aplicat |
| Series | CHRIS Bowi |
| Producător | BOWI |

Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită



Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită


Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită




Din metal
În stocLivrare gratuită











Din metal
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuităDin plastic
În stocLivrare gratuită

Din metal
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stoc
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită

De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită

Cu proiecție
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
De tavan
În stocLivrare gratuită

ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Suspendată
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, - LED
În stoc

Carusele
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc