Compară prețurile celor 3 e-shop-uri de la 252 RON la 280 RON:
Spot LED de perete Ideal Lux BEAN LED/3W/230V alamă
Oferte recomandate
Alege dintre 3 magazine cu prețuri de la 252 RON până la 280 RON:
Istoricul prețurilor
- 28.05.2026 - 279,98 RON
- 25.03.2026 - 279,98 RON
- 30.01.2026 - 295,2 RON
- 09.01.2026 - 334,53 RON
- 01.11.2025 - 342 RON
- 24.09.2025 - 311 RON
- 28.05.2026 - 279,95 RON
- 25.03.2026 - 279,95 RON
- 30.01.2026 - 280 RON
- 09.01.2026 - 325,6 RON
- 01.11.2025 - 342 RON
- 24.09.2025 - 311 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Produs direct de la producător Ideal Lux pe care îl avem în stoc la prețul de 279.95 lei și cu o garanție de 3 ani.
Specificații
| Material | Metal |
|---|---|
| Stil | Modern |
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Putere | 230V |
| Amplasare | Living și dormitor |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 3 W |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 3 W |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 250 lm |
| Tip | Spot de perete |
| Funcție | Întrerupător pe corpul produsului/Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 20 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 3 W |
| Formă | Rotund |
| Unghiul fasciculului luminos | 25 ° |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 90 Ra |
| Series | BEAN Ideal Lux, FOCUS Ideal Lux |
| Producător | IDEAL LUX |
Produse similare

Lampă de perete de design alamă, inclusiv LED IP44 - Lens
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplica cu Spot stil modern minimalist Dodo ap1 alama
Din metal, cu întrerupător, în stil scandinav
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Aplica de perete design modern Milley negru, alama
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Aplică de exterior ARNE 1xE27/10W/230V IP44
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Searchlight - Aplică perete spot FOCUS 1xGU10/50W/230V alamă
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplică industrială din alamă cu 10 lumini - Whistle
Din metal, cu întrerupător, în stil industrial
În stocLivrare gratuită
Ideal Lux - Aplica de perete LED PERLAGE, 1xG9/3W/230V, negru/sticlă fumurie
Din sticlă, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lampă de perete de design bronz închis incl. LED IP44 - Lens
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplică neagră cu auriu reglabilă cu întrerupător - Jeana Luxe
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stoc
Aplică LED dimabilă Lucide 09218/04/02 XIO 1xG9/4W/230V auriu
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplica de perete LED BOLLA LED/3W/230V auriu/bej fumuriu
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Eglo 94832 - Corp de iluminat exterior ALAMONTE 1 2x60W
În stocLivrare gratuită
Aplică RAITO 2xGU10/8W/230V alamă
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lampă de perete modernă bronz incl. LED cu 3 trepte de intensitate luminoasă - Lines
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplica de perete cu forma geometrica asimetrica Mabell cupru
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 6 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Searchlight 32210AM - Aplică de perete LED dimerizabilă CLEO LED/9,4W/230V, alamă
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lustră aplicată RATTAN 3xE27/60W/230V ratan
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Plafonieră FILAGO Eglo 900825 1xE27/40W/230V
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplică FRANKY 1xE27/60W/230V Leuchten Direkt 15654-18
Din lemn, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Aplică Maytoni C066WL-01B ROND 1xG9/50W/230V negru
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 8 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Spot LED de perete CLOSER LED/6W/230V negru Redo 01-3090
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplică LED de exterior AQILA LED/6W/230V IP54 RED-Design Rendl-R12541
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lampă de perete modernă aurie 34,5 cm cu 2 lumini - Sunrise
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Aplică LED de exterior Brilagi BARI LED/7W/230V 3000/4000/6000K antracit IP54
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
vidaXL Lampă de perete, formă animal, 25 W, 15x24x25 cm, E27
Din lemn, cu întrerupător, în stil industrial
În stocLivrare gratuită
Aplică de perete industrială neagră - Cage
Din metal, cu întrerupător, în stil industrial
În stocLivrare gratuită
Corp de iluminat LED încorporat de exterior KICK LED/1W/230V IP54 RED-Design Rendl-R12615
În stocLivrare gratuită
Aplică THEATER ROW 1xE27/60W/230V Quoizel
În stil modern, cu întrerupător, în stil retro
În stocLivrare gratuită
Lampa de perete moderna neagra IP44 - Baleno
În stil modern, cu întrerupător
În stoc
Spot de perete TORAS 1xGU10/5W/230V stejar Rabalux 73121
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Plafonieră Lucide 74114/01/02 MARIUS 1xE27/40W/230V auriu
Din sticlă, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Plafonieră Globo 15476D HAGAR 1xE27/60W/230V
Din lemn, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
Cu protecție IP44
În stoc
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Puzzle mecanic 3D din lemn, glob strălucitor RoboTime
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Set de 3 becuri LED vintage Philips B35, E14, 4,3 W, 230 V, 2700 K
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Brilagi - Capcană electrică LED UV pentru insecte, 2 x LED, 5 W, 230 V, acoperire 70 m²
Electrice, pentru țânțari, pentru muște
În stoc
Lustr LED pentru copii OXFORD 5xE27/15W/230V montat pe tavan
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Eglo 98451 - Iluminare LED RGB dimabilă pentru baie, 15,6W/230V, IP44 + telecomandă
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
