
Lampă de perete de design alamă, inclusiv LED IP44 - Lens
- bec tip LED, cu întrerupător, în stil scandinav
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Aplică modernă pentru interior. Emite lumină albă caldă. Prevăzută cu bec LED cu luminozitate reglabilă (variatorul de tensiune nu este inclus).
| Material | Metal |
|---|---|
| Stil | Modern |
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Putere | 230V |
| Amplasare | Living și dormitor |
| Lățime | Lăţime |
| Culoarea luminii | Caldă |
| Culoare | Galben |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 4 W |
| Funcție | Tehnologie LED/Luminozitate reglabilă, fără variator de tensiune |
| Soclu | G9 |
| Puterea de intrare a sursei | 4 W |
| Durata medie de viață a sursei | 15000 h |
| Temperatură de culoare | 2700 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 350 lm |
| Tip | Aplică |
| Echivalent cu un bec convențional | 25 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 4 W |
| Formă | Rotund |
| Unghiul fasciculului luminos | 360 ° |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi/Hol |
| Series | XIO Lucide |
| Producător | Lucide |

- bec tip LED, cu întrerupător, în stil scandinav
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită

Din metal, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu întrerupător, în stil scandinav
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 7 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Cu întrerupător, de 230V, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stoc
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din metal, în stil modern, control de la distanță
În stocLivrare gratuită

Din lemn, în stil rustic, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, în stil modern
În stoc
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil rustic, cu întrerupător
În stoc
Din metal, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stoc
Din lemn, cu întrerupător, în stil industrial
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, cu întrerupător
În stoc
Din lemn, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stoc
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Robot
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Electrice
În stoc