





Dimensiuni 86×57×56 cm
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 496 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material Țesătură de catifea: Gri deschis Metal: Negru mat Dimensiuni Lățime: 57,5 cm Lățime șezut: 41 cm Adâncime: 56,5 cm Adâncimea șezutului: 43 cm Înălțime: 86,5 cm Înălțime șezut: 50 cm Înălțime cotieră: 66 cm Greutate susținută: 120 kg Greutate: 5,75 kg Oferă interiorului o nouă imagine. Culorile închise și mobilierul fac camera mai mică vizual. Inspirați-vă din stilul scandinav, care este simbolizat de lejeritate, simplitate și natură. Stilul bazat pe natura nordică îi va surprinde pe mulți cu funcționalitatea ridicată, durabilitatea și atmosfera armonioasă. Scaunul LUGO în gri deschis va deveni o piesă perfectă pentru o sufragerie scandinavă. Tapițeria moale catifelată și forma scaunului asigură un confort ridicat. Asortează scaunul LUGO cu elemente metalice din sufragerie și accesorii în tonuri pastelate moi. Bucurați-vă de cină împreună cu familia și prietenii. Inspirați-vă în continuare Scaune de sufragerie din catifea Scaune Mobilier pentru bucatarie Bucatarie Scaune de bar Scaune de luat masa
| Lăţime: | 57 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 56 cm |
| Înălţime: | 86 cm |
| Stil | Scandinav |
|---|---|
| Material șezut | Stofă |
| Material | Metal |
| Tapițate | Da |
| Culoare | Gri |
| Cotiere | Fara cotiere |
| Rotativ | Nu |
| Materialul picioarelor | Metal |
| Adancime | 56,5 cm |
| Tip de picioare | 4 Picioare |
| Partea de sezut | Tapitat |
| Aspect | Fotoliu scaun |
| Inaltime | 86,5 cm |
| Latime | 57,5 cm |
| Materialul husei | Tesatura de catifea |
| Greutate | 5,75 kg |

În stil modern, cu picioare din metal

În stil modern, - 4 bucăți, din plastic
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - 4 bucăți, din piele
În stocLivrare gratuită
În stil scandinav, - 4 bucăți, din piele ecologică
În stocLivrare gratuită
84×40×45 cm, în stil modern, cu cotiere
Disponibil în 2 e-shop-uri

Cu picioare din lemn, decor stejar
Disponibil în 2 e-shop-uri

Cu cotiere, - 2 bucăți, stivuibil
În stocLivrare gratuită
Cu picioare din lemn, decor stejar, decor nuc
Disponibil în 2 e-shop-uri

În stil modern, cu cotiere, din stofă
Disponibil în 4 e-shop-uri

Cu picioare din lemn, decor stejar
Disponibil în 3 e-shop-uri

În stil modern, cu picioare din metal

Cu picioare din lemn, decor stejar, în stil retro

În stil modern, cu picioare din metal

Cu picioare din lemn, din piele ecologică, tapițat

Cu picioare din lemn, decor stejar

În stil modern, - 4 bucăți, stivuibil

În stil modern, cu picioare din metal

- 4 bucăți, din stofă, stivuibil
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu picioare din metal

În stil modern, cu picioare din metal

Cu picioare din lemn, în stil scandinav, - 2 bucăți
În stocLivrare gratuită
Cu picioare din lemn, în stil retro, - 2 bucăți
În stocLivrare gratuită
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
În stil modern, din poliester, - unicolor
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
200×220 cm, pentru vară, Set pernă
În stoc
17×150 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru băieți, poncho
În stoc
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc
Clasic, cu fermoar
În stoc