








Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziilePrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Suport pentru hârtie igienică negru autoadeziv din oțel Agira – Wenko
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Material specific | Oțel |
| Material | Metal |
| Greutate | 1.16 kg |
| Înălțime | 54 cm |
| Lățime | 11 cm |
| Lungime | 12 cm |
| Calitate | Basic/Special Week 3 |
| Îngrijire | A se curăța cu o cârpă umedă |
| Tip | Autoadeziv |
| Tipul fixării | Prin lipire/Turbo-loc |
| Sistem de agățare | Da |
| Producător | Wenko |
Clienții menționează cel mai des
Recenzii ale utilizatorilor
Brand excelent Wenko. Scump, dar arată foarte bine și pare indestructibil.
Bine proiectat și executat. Doar un mic detaliu – plasturele este puțin prea mare și se vede.
Super
Ar putea fi mai ieftin.
Suport interesant, deocamdată îl avem pe podea, sper să țină atunci când va fi lipit, este destul de greu când are provizii în el.

Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic

18×49 cm, de perete, în stil modern

Cu ventuză, de perete, diametru

26×17×17 cm, cu capac, diametru

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

81×48×13 cm, cu picioare, în stil modern
Livrare gratuită
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

Diametru

26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

60×100 cm, de baie, în set

Diametru

40×40 cm, decorativă, hipoalergenică

Diametru

Diametru

25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

58×118×45 cm, de plastic, diametru
Disponibil în 4 e-shop-uri

60×44×29 cm, din plastic, pentru deșeuri mixte