
vidaXL Dulap de depozitare Roz 80 x 40 x 40 cm Oțel
Cu ușă
În stocLivrare gratuităDimensiuni 59×43×52 cm
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Container Visio 52 x 43 cm - 3 sertareCaracteristici cheieLățime: 43 cmAdâncime: 52 cmÎnălțime: 59 cmNumăr sertare: 3Capacitate portantă a sertarelor: 20 kgExtragere maximă a sertarelor: 80%Material mâner: metalÎncuietoare centralăGrosimea plăcilor: 18 mm (margini 2 mm și 0,5 mm, plăci superioare 28 mm)Tip: comodă mobilăGaranție: 20 aniContainer Visio 52 x 43 cm - 3 sertare reprezintă soluția ideală pentru organizarea spațiului de lucru sau a locuinței. Cu dimensiuni compacte și design practic, această comodă mobilă oferă un spațiu generos de depozitare în cele trei sertare robuste, fiecare cu o capacitate portantă de până la 20 kg.Fiecare sertar beneficiază de o extragere maximă de 80%, facilitând accesul rapid la obiectele depozitate. Mânerele metalice adaugă durabilitate și un aspect modern, iar încuietoarea centrală asigură securitatea documentelor sau a obiectelor de valoare.Calitate și durabilitate garantateConstrucția atent realizată cu plăci de grosime 18 mm și margini consolidate asigură rezistență pe termen lung. Cu o garanție extinsă de 20 de ani, Container Visio este un partener de încredere atât pentru birouri, cât și pentru spații domestice. Alege această comodă mobilă pentru a-ți organiza eficient și elegant spațiul!
| Lăţime: | 43 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 52 cm |
| Înălţime: | 59 cm |
| Stil | Modern |
|---|---|
| Decor | Fag |
| Material | PAL |
| Spațiu de depozitare | Sertare |
| Cu roți | Da |
| Garanție | 20 ani |
| Lățime | 43 cm |
| Înălțime | 59 cm |
| Capacitatea portantă a sertarelor | 20 kg |
| Extragere maximă a sertarului | 80 % |
| Grosimea celorlalte plăci | 18 mm |
| Grosimea marginilor | 2 mm |
| Grosimea plăcilor superioare | 0,5 mm |
| Încuietoare | 28 mm |
| Materialul manerelor | Central |
| Numărul de sertare | Metal |
| Picioare reglabile | 3 |
| Tip de comodă | Nu |

Cu ușă
În stocLivrare gratuită
Cu ușă
În stocLivrare gratuită
În stil modern, din lemn, decor stejar sonoma
În stocLivrare gratuită
Cu ușă
În stocLivrare gratuită
În stil modern, din PAL, cu roți
În stocLivrare gratuită
Cu sertare, în stil modern, decor stejar
În stocLivrare gratuită
Cu sertare, în stil modern, din lemn
În stocLivrare gratuită
60×60×60 cm, cu sertare, în stil modern
În stocLivrare gratuită
În stil modern, din PAL, cu roți
În stocLivrare gratuită
Cu sertare, în stil modern, din lemn
În stocLivrare gratuită
Cu ușă
În stocLivrare gratuită
În stil modern, din lemn, cu roți
În stocLivrare gratuită
60×60×60 cm, cu sertare, în stil modern
În stocLivrare gratuită
66×40×48 cm, cu sertare, în stil modern
În stoc
Cu sertare, în stil modern, decor stejar
În stocLivrare gratuită
În stil scandinav, din lemn, decor stejar sonoma
În stocLivrare gratuită
În stil modern, din metal
În stocLivrare gratuită
Cu sertare, în stil modern, din lemn
În stocLivrare gratuită
Cu sertare, în stil modern, din lemn
În stocLivrare gratuită
Cu sertare, în stil modern, din lemn
Disponibil în 6 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu sertare, în stil modern, decor stejar
În stocLivrare gratuită
În stil modern, din lemn
În stocLivrare gratuită
În stil modern, decor stejar, din lemn
În stocLivrare gratuită
În stil modern, din lemn, decor stejar sonoma
În stocLivrare gratuită
Cu sertare, decor stejar, din lemn
În stocLivrare gratuită
Cu sertare, în stil modern, din metal
În stocLivrare gratuită
Cu sertare, decor stejar, din lemn
În stocLivrare gratuită
Decor stejar, din lemn
În stocLivrare gratuită
Cu sertare, în stil modern, decor stejar
În stocLivrare gratuită
Cu sertare, decor stejar, din lemn
În stocLivrare gratuită
Cu sertare, decor stejar sonoma
În stocLivrare gratuită
123×68×39 cm, în stil modern, din metal
În stocLivrare gratuită
82×55 cm
În stoc
42×100 cm, dreptunghiulară, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
73×80 cm, rotundă, în stil modern
În stoc
100×209 cm, din PAL
În stocLivrare gratuită
100×209 cm, din PAL
În stocLivrare gratuită
75×64 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 6 e-shop-uri
În stoc
75×64 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
51×57 cm, în stil modern, decor nuc
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
86×53×48 cm, în stil modern, cu picioare din metal
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stoc
Ajustabil, tapițat, cu roți
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
34×38×58 cm
În stoc
21×32×52 cm
În stoc
52×60 cm, pătrată, mată
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
36×60 cm, din lemn, în stil modern
În stoc
Ergonomic, rotativ, cu roți din plastic
Disponibil în 17 e-shop-uri
În stoc
Rotundă, în stil modern, mată
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
53×110 cm, în stil modern, mată
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
120×80×40 cm, în stil modern, decor cireș
În stoc