Recomandăm
Scaun de bucaterie Amalia, bej/argintiu
Dimensiuni 97×60×42 cm
Istoricul prețurilor
- 14.05.2026 - 409 RON
- 13.05.2026 - 409 RON
- 06.03.2026 - 369 RON
- 01.03.2026 - 409 RON
- 05.02.2026 - 389 RON
- 08.01.2026 - 359 RON
- 05.01.2026 - 419 RON
- 03.01.2026 - 369 RON
- 01.01.2026 - 419 RON
- 29.10.2025 - 359 RON
- 18.10.2024 - 299 RON
- 14.06.2024 - 359 RON
Descrierea produsului
Scaun de bucătărie AmaliaCaracteristici principaleLățime totală: 60 cmAdâncime totală: 42 cmÎnălțime totală: 97 cmÎnălțimea spătarului: 50 cmÎnălțimea șezutului: 47 cmLățimea șezutului: 42 cmAdâncimea șezutului: 43 cmMaterial șezut: pieleMaterial picioare: metalCapacitate portantă: 120 kgGaranție: 5 aniNu este stivuibilScaunul de bucătărie Amalia este proiectat pentru a oferi un confort optim și o rezistență de lungă durată în spațiul dumneavoastră. Cu un șezut generos confecționat din piele, acest scaun pune accent pe eleganță și durabilitate.Picioarele din metal asigură stabilitate și susțin o capacitate portantă de până la 120 kg, ceea ce îl face potrivit pentru folosire zilnică. Designul său modern cu înălțimea optimă a spătarului și a șezutului creează o poziție ergonomică, ideală pentru momentele petrecute la masă.Un plus de durabilitate și stilGaranția de 5 ani mărturisește calitatea superioară a materialelor și a execuției. Dacă doriți un scaun de bucătărie care să îmbine confortul cu un aspect modern și funcționalitatea, Amalia este alegerea potrivită pentru dumneavoastră. Nu mai stați pe gânduri și adăugați această piesă esențială în designul casei dumneavoastră!
Dimensiuni
| Lăţime: | 60 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 42 cm |
| Înălţime: | 97 cm |
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Material șezut | Piele ecologică, Piele |
| Material | Metal |
| Tapițate | Da |
| Culoare | Bej |
| Garanție | 5 ani |
| Lățime | 60 cm |
| Înălțime | 97 cm |
| Înălțimea spătarului | 50 cm |
| Stivuibil | Nu |
| Adâncimea șezutului | 43 cm |
| Capacitate portantă | 120 kg |
| Înălțimea șezutului | 47 cm |
| Lățimea șezutului | 42 cm |
| Materialul picioarelor | Metal |
| Materialul șezutului | Piele |
Cele mai bune produse de la rauman24.ro

Litera economică din lemn A, maro deschis
82×55 cm
În stoc
Fotoliu de birou Relax 2, gri
75×64 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
Scaun de bucaterie Justin, bej/nuc
51×57 cm, în stil modern, decor nuc
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
Cutie transport C, 52 x 32,9 x 21 cm, compartimentari, negru
21×32×52 cm
În stoc
Pat Tuan 90 x 200 cm, gri
100×209 cm, din PAL
În stocLivrare gratuită
Pat Tuan 90 x 200 cm, alb
100×209 cm, din PAL
În stocLivrare gratuită
Masa de bucaterie Denver, marmura
73×80 cm, rotundă, în stil modern
În stoc
Fotoliu de birou Relax, maro
75×64 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 6 e-shop-uri
În stoc
Scaun copii Timmy, turcoaz/negru
Ajustabil, tapițat, cu roți
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Grătar de podea din oțel 25 x 100 x 3 cm, argintiu
În stoc
Dulap mediu SimpleOffice 80 x 40 x 120 cm, cireș
120×80×40 cm, în stil modern, decor cireș
În stoc
Masa de cafea Medea, stejar sonoma / alb
50×90 cm, în stil modern, mată
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Masa de cafea Nea, nuc închis
52×110 cm, în stil modern, mată
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Masa de cafea Padova, nuc inchis
55×45 cm, în stil modern, mată
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stoc
Masa de cafea Jack, nuc inchis
55×60 cm, rotundă, pătrată
Disponibil în 6 e-shop-uri
În stoc
Scaun de bucaterie Tiffany, maro închis
95×59×43 cm, cu picioare din lemn, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Scaun de birou Rex, negru
Ergonomic, rotativ, cu roți din plastic
Disponibil în 17 e-shop-uri
În stoc
Raft pantofi Licea, lemn natural
65×53 cm, cu rafturi, din lemn
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc



































