Recomandăm
Scaun de bucaterie Lana, gri
Dimensiuni 89×58×58 cm
Istoricul prețurilor
- 26.05.2026 - 479 RON
- 18.10.2024 - 479 RON
- 14.06.2024 - 569 RON
Descrierea produsului
Scaun de sufragerie LanaRăsfățați-vă cu o bună doză de confort în bucătărie sau sufragerie cu scaunul de sufragerie Lana. Designul său neobișnuit, dar totuși decent va fi apreciat în special într-un interior modern.Scaunul este tapițat cu un tip de țesătură care nu se vede în mod obișnuit pe scaune - plușă. Acest lucru este valabil și pentru cotierele, care sunt principala trăsătură distinctivă a acestui scaun. În spatele spătarului, acestea se unesc într-o singură unitate.Baza scaunului este realizată din oțel acoperit cu pulbere neagră și îi puteți încredința în siguranță cu o sarcină. de până la 100 kg. p>Dimensiuni scaun de sufragerie LanaÎnălțimea scaunului: 48 cm < li>Latime: 58 cmAdâncime: 58 cmÎnălțime: 89 cm < /li>Înălțimea cotierelor: strong> 17 cm Tapițeria de pluș te va răsfăța
Dimensiuni
| Lăţime: | 58 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 58 cm |
| Înălţime: | 89 cm |
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Material | Metal |
| Culoare | Gri |
| Garanție | 5 ani |
| Lățime | 58 cm |
| Înălțime | 89 cm |
| Înălțimea spătarului | 41 cm |
| Stivuibil | Nu |
| Adâncimea șezutului | 46 cm |
| Capacitate portantă | 100 kg |
| Înălțimea șezutului | 48 cm |
| Lățimea șezutului | 47 cm |
| Materialul picioarelor | Metal |
| Materialul șezutului | Stofă |
Cele mai bune produse de la rauman24.ro

Litera economică din lemn A, maro deschis
82×55 cm
În stoc
Măsuță de cafea Ingenio, stejar artisan
42×100 cm, dreptunghiulară, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Masa de bucaterie Denver, marmura
73×80 cm, rotundă, în stil modern
În stoc
Fotoliu de birou Relax, maro
75×64 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 6 e-shop-uri
În stoc
Pat Tuan 90 x 200 cm, alb
100×209 cm, din PAL
În stocLivrare gratuită
Pat Tuan 90 x 200 cm, gri
100×209 cm, din PAL
În stocLivrare gratuită
Fotoliu de birou Relax 2, gri
75×64 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
Scaun de bucaterie Justin, bej/nuc
51×57 cm, în stil modern, decor nuc
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
Cutie depozitare 58 x 38 x 34,2 cm, neagra
34×38×58 cm
În stoc
Scaun de bucaterie Pelor, galben/negru
86×53×48 cm, în stil modern, cu picioare din metal
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stoc
Cutie transport C, 52 x 32,9 x 21 cm, compartimentari, negru
21×32×52 cm
În stoc
Scaun copii Timmy, turcoaz/negru
Ajustabil, tapițat, cu roți
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Cutie transport C, 52 x 32,7 x 12,5 cm, compartimentari, negru
12×32×52 cm
În stoc
Masa de cafea Nea, nuc închis
52×110 cm, în stil modern, mată
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Masa de cafea Medea, stejar sonoma / alb
50×90 cm, în stil modern, mată
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Scaun de birou Rex, negru
Ergonomic, rotativ, cu roți din plastic
Disponibil în 15 e-shop-uri
În stoc
Masa de cafea Padova, nuc inchis
55×45 cm, în stil modern, mată
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stoc
Dulap mediu SimpleOffice 80 x 40 x 120 cm, cireș
120×80×40 cm, în stil modern, decor cireș
În stoc







































