Recomandăm
Scaun rabatabil Kaleva, bej
Dimensiuni 108×74 cm
Istoricul prețurilor
- 26.05.2026 - 1.890 RON
- 13.06.2025 - 1.890 RON
- 31.03.2025 - 1.990 RON
- 14.06.2024 - 1.790 RON
Descrierea produsului
Recomandăm scaunul rabatabil Kaleva pentru livingurile de designer și mobilate modern. Un mare avantaj al acestui scaun este posibilitatea de poziționare. Baza este un fotoliu clasic cu spătar, dar îl puteți plia pentru a crea o zonă de relaxare. Este poziționat folosind o pârghie pe partea exterioară a scaunului. Tot ce trebuie să faci este să-l trageți și, în același timp, să vă apăsați ferm spatele în spătar și scaunul se va desface. Pentru a reveni la poziția inițială, este necesar să trăgeți din nou maneta și să împingeți gambele în suportul pentru picioare. Scaunul este tapițat cu material plăcut > pe toată suprafața sa. Capacitatea de încărcare a scaunului Kaleva este de 130 kg, lățimea scaunului este de 44 cm. The principalele avantaje ale scaunului Kaleva Potrivit camerelor de zi moderne Poate fi pliat în poziție orizontală Scaunul este tapițat cu o țesătură plăcută Scaunul are o capacitate de încărcare de 130 kg li>
Dimensiuni
| Adâncime: | 74 cm |
|---|---|
| Înălţime: | 108 cm |
Specificații
| Caracteristici | Extensibile, Reglabile |
|---|---|
| Tip | Fotolii pentru TV |
| Material | Stofă |
| Stil | Modern |
| Cu picioare | Da |
| Garanție | 5 ani |
| Lungime | 74 cm |
| Înălțime | 108 cm |
| Înălțimea spătarului | 61 cm |
| Adâncimea șezutului | 53 cm |
| Capacitate portantă | 130 kg |
| Extensibil | Da |
| Înălțimea șezutului | 47 cm |
| Lățimea șezutului | 44 cm |
| Materialul tapițeriei | Stofă |
| Tip de fotoliu | Reclinabil |
Cele mai bune produse de la rauman24.ro

Litera economică din lemn A, maro deschis
82×55 cm
În stoc
Măsuță de cafea Ingenio, stejar artisan
42×100 cm, dreptunghiulară, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Masa de bucaterie Denver, marmura
73×80 cm, rotundă, în stil modern
În stoc
Pat Tuan 90 x 200 cm, alb
100×209 cm, din PAL
În stocLivrare gratuită
Fotoliu de birou Relax, maro
75×64 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 6 e-shop-uri
În stoc
Pat Tuan 90 x 200 cm, gri
100×209 cm, din PAL
În stocLivrare gratuită
Fotoliu de birou Relax 2, gri
75×64 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
Scaun de bucaterie Justin, bej/nuc
51×57 cm, în stil modern, decor nuc
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
Cutie depozitare 58 x 38 x 34,2 cm, neagra
34×38×58 cm
În stoc
Scaun de bucaterie Pelor, galben/negru
86×53×48 cm, în stil modern, cu picioare din metal
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stoc
Cutie transport C, 52 x 32,9 x 21 cm, compartimentari, negru
21×32×52 cm
În stoc
Scaun copii Timmy, turcoaz/negru
Ajustabil, tapițat, cu roți
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Cutie transport C, 52 x 32,7 x 12,5 cm, compartimentari, negru
12×32×52 cm
În stoc
Masa de cafea Nea, nuc închis
52×110 cm, în stil modern, mată
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Masa de cafea Medea, stejar sonoma / alb
50×90 cm, în stil modern, mată
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Scaun de birou Rex, negru
Ergonomic, rotativ, cu roți din plastic
Disponibil în 15 e-shop-uri
În stoc
Masa de cafea Padova, nuc inchis
55×45 cm, în stil modern, mată
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stoc
Masa de cafea Nea - patrata, nuc inchis
52×60 cm, pătrată, mată
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc































