





Formă de copt pentru pâine din ceramică Delícia – Tescoma
| Lăţime: | 30 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 35 cm |
| Tip | Pentru pâine |
|---|---|
| Material | Ceramică |
| Culoare | Roșu |
| Produs în | CN |
| Greutate | 4.02 kg |
| Înălțime | 15.5 cm |
| Lățime | 30 cm |
| Lungime | 35 cm |
| Adecvat pentru: | Pentru pâine |
| Seria | DELÍCIA |
| Calitate | Extra |
| Instrucțiuni | Adecvat pentru mașina de spălat vase |
| Producător | Tescoma |
Recenzii ale utilizatorilor
Exact acest tip de vas am nevoie pentru coacerea pâinii. Era vorba despre un fund plat, deoarece este mai ușor să transferi și aluatul preparat nu se lasă.

Diametru, cu suport hârtie igienică, din metal

Din porțelan, lăţime, înălţime

18×49 cm, de perete, în stil modern

26×17×17 cm, cu capac, diametru

Cu ventuză, de perete, diametru

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Naproane de masă, din poliester, la bucată

11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

Diametru

Diametru

Diametru

Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic

Diametru

26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Diametru

220×220 cm, pentru pat dublu

Înălţime, diametru