Recomandăm
Mazzoni AVERY Stejar Wotan/picioare albe - MASĂ DE LOFT/INDUSTRIALĂ PENTRU SALON/SUFRAGERIE EXTENSIBILĂ - 2 MĂRIMI!
Dimensiuni 76×90 cm
Istoricul prețurilor
- 25.05.2026 - 2.319 RON
- 10.11.2025 - 2.319 RON
- 07.11.2025 - 2.108 RON
- 25.09.2025 - 2.319 RON
- 19.09.2025 - 2.579 RON
- 18.08.2025 - 2.319 RON
- 01.08.2025 - 2.629 RON
- 31.07.2025 - 2.185,12 RON
- 14.07.2025 - 2.149 RON
- 09.10.2024 - 2.449 RON
- 10.09.2024 - 2.399 RON
- 02.07.2024 - 2.269 RON
Descrierea produsului
Masa AVERY a fost concepută în stil loft, adică „mai puțin înseamnă mai mult” – este simplă prin design, elegantă și solid realizată. Datorită mai multor inserții de 50 cm, puteți mări semnificativ blatul mesei, ceea ce oferă oportunități excelente de folosire atât pentru sărbători de familie mai mici, cât și pentru cele mai mari (în funcție de dimensiunea selectată, poate deservi de la 14 la 18 de persoane). Elementul său caracteristic este piciorul în formă de „V”, care, combinat cu picioarele laterale, îi conferă o armonie extraordinară și asigură în plus o stabilitate ridicată a blatului mesei, chiar și atunci când este complet extinsă. Masa AVERY este o propunere ideală pentru persoanele care apreciază confortul, calitatea înaltă și durabilitatea pentru mulți ani.
Dimensiuni
| Adâncime: | 90 cm |
|---|---|
| Înălţime: | 76 cm |
Specificații
| Stil | Modern, Industrial |
|---|---|
| Decor | Stejar |
| Tip masă | Extensibilă |
| Tip picioare | Clasice |
| Stare | Nou |
| Lățime | ❶ 140 cm / 190 cm / 240 cm / 290 cm, ❷ 180 cm / 230 cm / 280 cm / 330 cm |
| Înălțime | 76 cm |
| Număr de inserții | 3 buc. x 50 cm (ascunse sub blat) |
| Funcție | Blat desfășurător |
| Suprafață | Mată |
| Greutate cu ambalaj | ❶ 80,5 kg | ❷ 86,7 kg |
| Altele | Produs pentru autoasamblare cu instrucțiuni furnizate |
| Garanție | 2 ani |
| Producător | Mazzoni |
Cele mai bune produse de la mazzoni.ro

Mazzoni GOKEE S-90 Stejar Maro/Negru Mat - MĂSUȚĂ DE CAFEA MODERNĂ CU LAMELE
42×90×60 cm, mată, decor stejar

Mazzoni LEXUS Stejar Artisan/Antracit (Gri închis) - MĂSUȚĂ DE CAFEA EXTENSIBILĂ MODERNĂ
Extensibilă, ovală, în stil modern

Mazzoni OSLO Alb Mat - MĂSUȚĂ EXTENSIBILĂ CU RIDICAREA BLATULUI MĂSUȚĂ DE CAFEA
Extensibilă, în stil modern, mată

MAZZONI EXPORT ALTEA Piele ecologică Retro Brandy/picioare negre - SCAUN MODERN PENTRU LIVING/SUFRAGERIE/BUCĂTĂRIE/BIROU
Cu picioare din lemn, din piele ecologică, tapițat

MAZZONI EXPORT ROXY Stejar natural/cadru negru - SCAUN DE LEMN PENTRU SALON SUFRAGERIE BUCĂTĂRIE RETRO
Cu picioare din lemn, decor stejar

MAZZONI EXPORT ROXY Stejar natural - SCAUN DE LEMN PENTRU SALON SUFRAGERIE BUCĂTĂRIE RETRO
Cu picioare din lemn, decor stejar

MAZZONI EXPORT ADELE Bej (țesătură Danny 3)/cadru Stejar Natural - SCAUN DIN LEMN PENTRU SALON SUFRAGERIE BUCĂTĂRIE RETRO
Cu picioare din lemn, decor stejar
Disponibil în 2 e-shop-uri

MAZZONI EXPORT IRIS Bej Latte (material Monza 60) - SCAUN MODERN TAPIȚAT BOUCLÉ PENTRU SALON/SUFRAGERIE LOFT
În stil modern, cu picioare din metal

Mazzoni EXPANSO Stejar Craft Auriu/picioare negre - MASĂ MARE ROTUNDĂ Ø110 EXTENSIBILĂ PÂNĂ LA 310 cm CU PICIOARE Y LOFT/INDUSTRIALĂ
77×110 cm, extensibilă, rotundă

Mazzoni CLIFF MAT Bej (Șampanie)/Negru - MĂSUȚĂ DE CAFEA MODERNĂ
45×110×60 cm, în stil modern, cu sertar

Mazzoni LEONEL Bej (Șampanie) - MASĂ PLIABILĂ MODERNĂ PÂNĂ LA 180 cm!
75×90 cm, extensibilă, în stil modern

Mazzoni Comodă FOLK K-135 Antracit (gri închis)/Stejar Artisan - MODERNĂ PENTRU CAMERA DE ZI
93×135×45 cm, lucioasă, în stil modern

Mazzoni VIVA MAT Stejar Maro/Bej (Șampanie) - MĂSUȚĂ DE CAFEA MODERNĂ CU RAFTURI
45×110×60 cm, în stil modern, mată

Mazzoni EXPANSO Stejar Artisan/picioare negre - MASĂ MARE ROTUNDĂ Ø110 EXTENSIBILĂ PÂNĂ LA 310 cm CU PICIOARE Y LOFT/INDUSTRIALĂ
77×110 cm, extensibilă, rotundă

Mazzoni EXPANSO Stejar American/picioare negre - MASĂ MARE ROTUNDĂ Ø110 EXTENSIBILĂ PÂNĂ LA 310 cm CU PICIOARE Y LOFT/INDUSTRIALĂ
77×110 cm, extensibilă, rotundă

Mazzoni LINK Beton Millennium/Alb - MĂSUȚĂ MODERNĂ CU RAFT
40×90×50 cm, în stil modern, mată

Mazzoni LOVA Stejar Artisan/Bej (Șampanie) - MĂSUȚĂ OVALĂ 110x60 cm MĂSUȚĂ DE CAFEA MODERNĂ
45×110×60 cm, în stil modern, mată

Mazzoni FINLO Nuc California/mânere Nichel Satin - CUIER DE PERETE MODERN CU RAFT PENTRU HOL 90 și 70 cm
De perete, decor nuc

























