


Dimensiuni 40×90×50 cm
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
După cum sugerează și numele, această măsuță este o combinație de forme simple și culori interesante. Designul modern înseamnă că, în ciuda structurii sale banale, mobilierul poate crea interes. Măsuța este perfectă pentru persoanele care apreciază, de asemenea, funcționalitatea - toate din cauza cantității mari de spațiu sub blat și a raftului spațios.
| Lăţime: | 90 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 50 cm |
| Înălţime: | 40 cm |
| Stil | Modern |
|---|---|
| Suprafață | Mată |
| Cu spațiu de depozitare | Da |
| Material | Beton |
| Stare | Nou |
| Lățime | 90 cm |
| Înălțime | 40 cm |
| Greutate cu ambalaj | 20 kg |
| Altele | Produs pentru autoasamblare cu instrucțiuni furnizate |
| Garanție | 2 ani |
| Producător | Mazzoni |

40×90×50 cm, în stil modern, mată

40×90×50 cm, în stil modern, mată

40×90×50 cm, în stil modern, mată

40×90×50 cm, în stil modern, mată

80×80×80 cm, dreptunghiulară, în stil modern
În stocLivrare gratuită
42×100×55 cm, în stil modern, mată

42×100×55 cm, în stil modern, mată

80×80×80 cm, dreptunghiulară, în stil modern
În stocLivrare gratuită
42×100×55 cm, în stil modern, mată

45×110×60 cm, în stil modern, mată

45×110×60 cm, în stil modern, mată

În stil modern, mată
În stocLivrare gratuită
45×110×60 cm, în stil modern, mată

45×110×60 cm, lucioasă, în stil modern

40×90×50 cm, în stil modern, mată

45×110×60 cm, în stil modern, mată

55×100 cm, dreptunghiulară, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Extensibilă, în stil modern, mată

În stil modern, mată, din lemn masiv
În stocLivrare gratuită
45×110×60 cm, extensibilă, dreptunghiulară

În stil modern, mată, cu spațiu de depozitare

45×110×60 cm, lucioasă, în stil modern
![Mazzoni VIVA MAT Bej [Super Mat / Anti-fingerprint] - MĂSUȚĂ DE CAFEA MODERNĂ CU RAFTURI CAȘMIR](https://static.biano.ro/i/product/285-285/6c/24/ec/d1ea4a5ebca43702b2b14eecc5bab1a95b2c003e-mazzoni-viva-mat-bej-super-mat-anti-fingerprint-masuta-de-cafea-moderna-cu-rafturi-casmir.jpg)
45×110×60 cm, în stil modern, mată

45×110×60 cm, în stil modern, mată

45×110×60 cm, în stil modern, mată

Mată, din lemn masiv, cu spațiu de depozitare
În stocLivrare gratuită
În stil modern, mată, din lemn masiv
În stocLivrare gratuită
43×100×60 cm, lucioasă, în stil modern

Extensibilă, ovală, în stil modern

45×110×60 cm, în stil modern, mată

42×100×55 cm, în stil modern, mată

45×110×60 cm, în stil modern, mată

42×90×60 cm, mată, decor stejar

Cu picioare din lemn, decor stejar
Disponibil în 3 e-shop-uri

Extensibilă, ovală, în stil modern

Extensibilă, în stil modern, mată

Cu picioare din lemn, decor stejar

Cu picioare din lemn, din piele ecologică, tapițat

Cu picioare din lemn, decor stejar

Cu picioare din lemn, decor stejar
Disponibil în 2 e-shop-uri

În stil modern, cu picioare din metal

77×110 cm, extensibilă, rotundă

77×110 cm, extensibilă, rotundă

75×90 cm, extensibilă, în stil modern

93×135×45 cm, lucioasă, în stil modern

45×110×60 cm, în stil modern, cu sertar

45×110×60 cm, în stil modern, mată

40×90×50 cm, în stil modern, mată

45×110×60 cm, în stil modern, mată

77×110 cm, extensibilă, rotundă