Corp de iluminat LED pentru corpuri de bucătărie VIGA LED/35W/230V 6000K alb
5,0(1 evaluare)
Specificații
Tipul lămpilorLED
Culoarea luminiiCaldă
StilAltele
TipCorp de iluminat pentru mobilier de bucătărie
LocBucătărie
FuncțieTehnologie LED
Temperatură de culoare6000 K
Flux luminos total3600 lm
Indicele de redare a culorilor (cri)80 Ra
Unghiul fasciculului luminos120 °
Durata medie de viață a sursei17000 h
Numărul ciclurilor de comutare15000 ON/OFF
Tensiune230 V
Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice2
Consumul total de energie al corpului de iluminat35 W
Metodă de conectareConexiune directă
Grad de protecție ipIP20
SocluModul LED integrat
Puterea maximă de intrare a sursei35 W
Număr de becuri1
Becuri incluseDA (LED)
Puterea de intrare a sursei35 W
Echivalent cu un bec convențional250 W
SeriesVIGA Wojnarowscy
ProducătorWojnarowscy
Recenzii
5.0
1 evaluare
5
1 x4
0 x3
0 x2
0 x1
0 x
Recenzii ale utilizatorilor
Utilizator mulțumit
Bună luminozitate
Achiziționat de la Luminam.ro
Tradus din slovacă ()
Descărcat de la Heureka
Produse similare
VIGA Lampă LED sub dulap, 28W, 230V, 3000K, alb