
Ideal Lux - Plafonieră LED ORACLE SLIM LED/37W/230V 4000K Ø 70 cm albă
Tip LED, - lumină neutră
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Top Light pe care îl avem în stoc la prețul de 59.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Tipul lămpilor | LED |
|---|---|
| Culoarea luminii | Neutră |
| Culoare | Alb |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Echivalent cu un bec convențional | 95 W |
| Puterea de intrare a sursei | 12 W |
| Tensiune | 230 V |
| Loc | Bucătărie |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 12 W |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Metodă de conectare | Conexiune directă |
| Tip | Corp de iluminat pentru mobilier de bucătărie |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Temperatură de culoare | 4500 K |
| Flux luminos total | 1200 lm |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Stil | Clasic |
| Număr de becuri | 1 |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 12 W |
| Series | ZPS Top light |
| Producător | Top Light |

Tip LED, - lumină neutră
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Tip LED, - lumină neutră
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stoc
Tip LED, - lumină caldă, - lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă, - lumină neutră
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină neutră, diametru
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stoc
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Tip LED, - lumină caldă, - lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Tip LED
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Tip LED, - lumină caldă, - lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă, - lumină neutră
În stoc
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stoc
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită