






Colecția Orea Gold de la Wenko aduce accesorii de baie elegante în auriu mat. Unul dintre ele este acest suport de prosoape montat pe perete. Datorită sistemului Turbo-Loc®, îl puteți fixa pe perete fără a găuri. Trebuie doar să îndepărtați folia protectoare de pe suportul adeziv, apoi fixați suportul și împingeți-l la loc. În cazul în care vă răzgândiți cu privire la poziționarea sa, acesta poate fi îndepărtat în mod convenabil, fără a lăsa reziduuri de adeziv pe suprafață. Este bine de știut: Capacitatea de încărcare a suportului este de 40 kg.
| Caracteristici | Autoadezive, Cu ventuză |
|---|---|
| Tip | De perete |
| Material specific | Oțel inoxidabil |
| Material | Metal |
| Greutate | 0.46 kg |
| Înălțime | 4.5 cm |
| Lățime | 40 cm |
| Seria | Orea |
| Design | Glamour |
| Calitate | Basic/Special Week 3 |
| Îngrijire | A se curăța cu o cârpă umedă |
| Tipul fixării | Prin lipire/Turbo-loc |
| Sistem de agățare | Da |
| Culoare | Auriu |
| Producător | Wenko |
Recenzii ale utilizatorilor
Încă nu am instalat, nu pot evalua relevant.

Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic

18×49 cm, de perete, în stil modern

26×17×17 cm, cu capac, diametru

Cu ventuză, de perete, diametru

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

81×48×13 cm, cu picioare, în stil modern
Livrare gratuită
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

200×300 cm, unicolor, dreptunghiular

Diametru

26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Din metal

54 cm, ⌀ 25 cm, rotundă, ovală
Disponibil în 2 e-shop-uri

Suporturi pentru prosoape, din metal

160×230 cm, de interior, din material sintetic
Livrare gratuită
Tip traversă, cu fir scurt, unicolor

120×170 cm, de exterior, cu fir scurt

40×40 cm, decorativă, cu pene