Recomandăm
Lenjerie de pat cărămizie din muselină pentru pat dublu/extinsă 220x240 cm Angelia – douceur d'intérieur
Dimensiuni 220×240 cm
Istoricul prețurilor
- 25.05.2026 - 265,19 RON
- 19.04.2026 - 265,19 RON
- 23.01.2026 - 259,24 RON
- 16.01.2026 - 265,34 RON
- 11.01.2026 - 274,49 RON
- 01.11.2025 - 259,24 RON
- 27.10.2025 - 286,69 RON
- 25.10.2025 - 262,29 RON
- 15.04.2025 - 298 RON
- 10.04.2025 - 256 RON
- 25.03.2025 - 298 RON
- 20.03.2025 - 256 RON
- 10.03.2025 - 298 RON
- 05.03.2025 - 256 RON
- 28.01.2025 - 298 RON
- 24.01.2025 - 253 RON
- 23.01.2025 - 298 RON
- 17.01.2025 - 262 RON
- 14.11.2024 - 253 RON
- 12.11.2024 - 298 RON
- 08.11.2024 - 253 RON
- 30.10.2024 - 298 RON
- 29.10.2024 - 253 RON
- 29.10.2024 - 244 RON
- 29.10.2024 - 253 RON
- 29.10.2024 - 244 RON
- 28.10.2024 - 253 RON
- 27.10.2024 - 244 RON
- 21.10.2024 - 298 RON
- 16.10.2024 - 253 RON
- 08.10.2024 - 298 RON
- 04.10.2024 - 253 RON
- 01.10.2024 - 298 RON
- 30.09.2024 - 253 RON
- 27.09.2024 - 249 RON
- 17.09.2024 - 293 RON
- 13.09.2024 - 249 RON
- 03.09.2024 - 293 RON
- 25.08.2024 - 249 RON
- 20.08.2024 - 293 RON
- 16.08.2024 - 249 RON
- 02.08.2024 - 293 RON
Descrierea produsului
Bine de știut: Stratul de muselină se găsește doar pe partea superioară a lenjeriei de pat și a feței de pernă. Partea inferioară este o țesătură netedă din bumbac.
Dimensiuni
| Lăţime: | 220 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 240 cm |
Specificații
| Produs în | PK |
|---|---|
| Compoziție și tip de material | Muselină |
| Număr de perne | 2 |
| Greutate | 1.38 kg |
| Set | Față de pernă inclusă |
| Lățime | 240 cm |
| Lungime | 220 cm |
| Dimensiuni lenjerie de pat | 240x220 |
| Dimensiuni pernă | 63x63 |
| Seria | Angelia |
| Sistem de închidere lenjerie de pat | Cu agrafă |
| Sistem de închidere față de pernă | Prin pliere |
| Model | Monocrom |
| Design | Scandinav/boho |
| Calitate | Basic |
| Densitate | 112 g/m² |
| Îngrijire | Spălare la mașina de spălat/adecvat pentru uscător/spălare la 40°c/nu se albește chimic |
| Compoziție țesătură | 100% bumbac |
| Culoare | Cărămiziu |
| Producător | Douceur d'intérieur |
Recenzii
Recenzii ale utilizatorilor
Lasa prea mult puf ca sa zic asa, dupa cateva zile de dormit mi-e plin parul de puf colorat de la fata de perna si dupa ce schimb lenjeria de pat, cateva zile e plin si pe jos de puf colorat pe care tot trebuie sa il adun. Nu inteleg de ce se comporta asa dar imi pare rau ca am ales materialul asta.
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Perdea albă din voal 400x240 cm Lissea – douceur d'intérieur
400×240 cm, voal, cu margini drepte

Raft suplimentar alb din oțel 25x25 cm Silos – Metaltex
Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică

Termos pentru mâncare Termo – Orion

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, din plastic

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
25×17×17 cm, cu capac

Tigaie din fontă ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

Cutie de depozitare pentru grădină gri deschis din plastic Woodys – Toomax
56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

Dozator de băuturi 4,8 l Savita – Premier Housewares
Din sticlă

Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
Traversă Universal Sprinty Amalfi, 52 x 200 cm
52×200 cm, tip traversă, cu fir scurt

Cuvertură maro din bumbac reciclat 170x205 cm Merlin – Mijolnir

Covor crem 160x230 cm Art – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy
Livrare gratuită
Scurgător de vase negru din metal 43x23,5 cm Radka – Orion

Perdea de duș tip roletă Wenko, 1,32 x 2,4 m
132×240 cm










