



Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Corp de iluminat LED modern, cu funcție de reglare a intensității luminoase. Datorită gradului de protecție IP44, este potrivit și pentru încăperi cu umiditate ridicată. Poate fi controlat ușor prin telecomandă (inclusă în pachet). Corp de iluminat cu reglare continuă a intensității, schimbare a temperaturii de culoare, lumină de noapte și temporizator. Funcție de memorie - la pornirea corpului de iluminat, ultimele setări alese sunt păstrate până la o modificare ulterioară. Temperatura de culoare: 3000 - 6000 K. Include sursă LED integrată, eficientă energetic.
| Culoarea luminii | Caldă, Rece |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Stil | Altele |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 72 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 555 W |
| Temperatură de culoare | 3000-6000 K |
| Flux luminos total | 8000 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Unghiul fasciculului luminos | 120 ° |
| Durata medie de viață a sursei | 15000 h |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 72 W |
| Tip | Plafonieră |
| Loc | Baie |
| Funcție | Tehnologie LED/Control la distanță/Luminozitate reglabilă cu telecomanda |
| Formă | Rotund |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 72 W |
| Numărul ciclurilor de comutare | 12500 ON/OFF |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Series | BARBARA Polux |
| Producător | Polux |

Din metal, din plastic, cu lumină caldă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită


Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Din plastic, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită

Smart
În stocLivrare gratuită

Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Din metal, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită

Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită


Din metal, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită








Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită