


Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Plafonieră LED modernă. Aspect simplu, potrivit pentru orice interior. Această plafonieră modernă oferă reglarea individuală a intensității luminii. Întrerupătorul de perete poate fi utilizat pentru a porni lumina centrală, lumina de margine sau o combinație a acestor lumini. Dispunerea geometrică a surselor de lumină permite direcționarea precisă a luminii și creează astfel o atmosferă plăcută în cameră. Sursă LED economică încorporată.
| Temperatură de culoare | 3000 K |
|---|---|
| Flux luminos total | 2100 lm |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Numărul ciclurilor de comutare | 15000 ON/OFF |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 37 W |
| Stil | Altele |
| Tip | Plafonieră |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Formă | Pătrat |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 37 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 37 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 145 W |
| Series | INIGO Paul Neuhaus, MAILAK Paul Neuhaus |
| Producător | Paul Neuhaus |


Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită


Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu lumină rece
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Din metal, din lemn, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită

Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită




Din metal, din plastic, diametru
În stocLivrare gratuită

Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită

Cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită


Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din plastic, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, diametru
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
În stocLivrare gratuită
Electrice, pentru țânțari, pentru muște
În stoc