

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Un ventilator de tavan cu iluminare LED răcorește încăperea în zilele caniculare de vară. În zilele mai reci folosiți modul de rotație inversă, care redistribuie aerul cald acumulat sub tavan înapoi în încăpere. Ventilatorul este foarte silențios; la pornire emite doar un sunet ritmic plăcut, care nu deranjează. Ventilatorul și lumina LED pot fi controlate cu o telecomandă sau prin intermediul aplicației Immax NEO PRO (pentru iOS i Android). Conectare simplă la aplicație - este suficient să conectați dispozitivul la rețeaua dvs. Wi-Fi . Culoare reglabilă a luminii (3000/4000/6000K) prin întrerupătorul de perete. Funcționarea luminii și a ventilatorului este independentă una de cealaltă. 5 trepte de viteză: 80 / 116 / 153 / 176 / 206 rot./min. Nivel de zgomot la treapta 1: 42 dB. Nivel de zgomot la treapta 2: 43 dB. Nivel de zgomot la treapta 3: 46,3 dB. Nivel de zgomot la treapta 4: 50 dB. Nivel de zgomot la treapta 5: 55 dB. Puterea motorului: 40W. Compatibil cu asistenții vocali Amazon Alexa, Apple Siri Comenzi rapide, Google Assistant și de asemenea cu sistemele TUYA, LIDL. Nivel de zgomot: mai puțin de 45 dB. În pachet sunt incluse două tije de prelungire cu dimensiunile 12,5 cm și 25 cm. Posibilitatea achiziționării unei tije de prelungire de 90 cm (vezi produsele asociate mai jos).
| Temperatură de culoare | 6000 K/4000 K/3000 K |
|---|---|
| Flux luminos total | 1500 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Durata medie de viață a sursei | 50000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 18 W |
| Stil | Clasic |
| Tip | Ventilator de tavan cu iluminare |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Funcție | Tehnologie LED/Control la distanță/Control prin telefon |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 18 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 18 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 105 W |
| Nivel de zgomot | 55 |
| Series | VENT ZEVENTI, BLACK POLE Zeventi |
| Producător | ZEVENTI |






Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită








Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită



Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită






Diametru
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Diametru
În stocLivrare gratuită

Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Robot
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită