
Ventilator LED dimabil Immax NEO 07136-B SOFISTICADO LED/18W/230V Wi-Fi Tuya + telecomandă
Istoricul prețurilor
- 30.05.2026 - 1.277,9 RON
- 15.08.2024 - 1.277,9 RON
- 24.07.2024 - 1.622,9 RON
- 17.04.2024 - 1.623 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Combinația funcțiilor inteligente, a controlului simplu, a designului perfect și a utilizării practice pe tot parcursul anului. Ventilatorul de tavan cu iluminare LED va răcori încăperea în zilele călduroase de vară. În zilele mai răcoroase, utilizați modul de rotație invers, care va redistribui aerul cald de sub tavan înapoi în cameră. Viteza de rotație în modurile 1-5 transformă briza proaspătă într-un vânt răcoritor. Ventilatorul are un funcționare foarte silențioasă, la pornire emite doar un sunet ritmic plăcut, care nu este deranjant. Atât ventilatorul, cât și lumina LED pot fi controlate cu ajutorul unei telecomenzi sau prin intermediul aplicației Immax NEO PRO (pentru iOS și Android). Activarea luminii și a ventilatorului este independentă. Nuanta luminii poate fi setată în aplicație - 3000K (alb cald), 4000K (alb de zi) sau 6000K (alb rece). Protocol: Tuya, Wi-Fi. Puterea motorului: 50W. Compatibil cu asistenții vocali Amazon Alexa, Apple Siri Shortcuts, Google Assistant și, de asemenea, cu sistemele TUYA, LIDL.Intensitate sonoră: mai puțin de 45 dB.
Specificații
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Stil | Clasic |
| Funcție | Iluminat inteligent/Tehnologie LED/Control la distanță |
| Tip | Ventilator de tavan cu iluminare |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Formă | Rotund |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 18 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 18 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 105 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K/4000 K/6000 K |
| Flux luminos total | 1500 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Durata medie de viață a sursei | 50000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 18 W |
| Decorul lemnului | Stejar |
| Nivel de zgomot | 45 |
| Series | FAN Immax NEO |
| Producător | Immax Neo |
Produse similare


ZEVENTI - Ventilator de tavan LED MURO, 18 W, 230 V, Wi‑Fi Tuya, cu telecomandă
În stocLivrare gratuită
Ventilator de tavan FARO 34276-11L KLIM L 1xE27/15W/230V lemn/negru + telecomandă
În stocLivrare gratuită
FARO 34276WT-11L - Ventilator KLIM L 1xE27/15W/230V nuc/ negru Ø150cm WT+DO
În stocLivrare gratuită
Ventilator de tavan FARO 34282-11L KLIM L 1xE27/15W/230V lemn/negru + telecomandă
În stocLivrare gratuită
Lustra LED cu ventilator si telecomanda design modern Samoa negru NVL-5267302
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Ventilator de tavan FARO 34283-11L KLIM M 1xE27/15W/230V lemn/negru + telecomandă
În stocLivrare gratuită
FARO 34282WT-11L-Str. vent. KLIML 1xE27/15W/230V pin/ negru Ø150 cm WT+DO
În stocLivrare gratuită
vidaXL Ventilator tavan cu iluminare/telecomandă, maro închis, 108 cm
În stocLivrare gratuită
FARO 34360WT-11L-Ventilator de tavan OUTWOOD L 1xE27/15W maro/negru Ø150 cm WT IP44+telecomandă
În stocLivrare gratuită
Lustra LED cu ventilator si telecomanda design modern Sabal NVL-5231401
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Ventilator LED dimabil FARO 33727DC ALO LED/20W/230V d. 152 cm + telecomandă
În stocLivrare gratuită
Ventilator de tavan negru cu imprimeu de lemn 132cm incl. LED Dimmabil cu telecomandă - Joly
Diametru
În stocLivrare gratuită
Ventilator LED dimabil de tavan Kichler KLF-ZEUS-60-BN ZEUS LED/10W/230V + telecomandă
În stocLivrare gratuită
Ventilator de tavan bronz 96cm cu telecomandă - Rotar
Diametru
În stocLivrare gratuită
Ventilator LED dimabil FARO 34298WT-1TW RUDDER L LED/18W/230V negru d. 132 cm WT + telecomandă
În stocLivrare gratuită
Ventilator LED dimabil de tavan FARO 33834WT-1TW MINI PUNT TUB S 10W/230V negru d. 90 cm WT + telecomandă
În stocLivrare gratuită
Ventilator LED dimabil FARO 33816WT-20 PUNT M LED/18W/230V maro/alb d. 132 cm WT + telecomandă
În stocLivrare gratuită
Ventilator LED dimabil FRESH LED/18W/230V Wi-Fi Tuya negru Immax NEO 07135-B + telecomandă
În stocLivrare gratuită
Ventilator LED de tavan FARO 33463DC LANTAU LED/12W/230V d. 168 cm + telecomandă
În stocLivrare gratuită
ZEVENTI - Ventilator de tavan LED BARROSA LED/18W/230V Wi-Fi Tuya + telecomandă
În stocLivrare gratuită
ZEVENTI - Ventilator de tavan cu LED ORVIETO LED/18W/230V Wi-Fi Tuya negru + telecomandă
În stocLivrare gratuită
Ventilator de tavan modern din oțel cu imprimeu de lemn 80cm cu comutator cu lanț - Fresh
Diametru
În stocLivrare gratuită
Ventilator de tavan FARO 34281-11L KLIM S lemn/alb + telecomandă
În stocLivrare gratuită
Ventilator de tavan FARO 34277-11L KLIM M 1xE27/15W/230V lemn/negru + telecomandă
În stocLivrare gratuită
Immax NEO 07285L - Ventilator de tavan LED+CCT dimabil cu viteze variabile, 24W/230V, Wi-Fi Tuya + telecomandă
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
vidaXL Ventilator de tavan cu iluminare, maro închis, 76 cm
În stocLivrare gratuită
vidaXL Ventilator tavan decorativ cu iluminare, 82 cm, maro deschis
În stocLivrare gratuită
Eglo 901936 - Plafonieră LED BOYA 2xLED/13W/230V + LED/16W negru/maro
În stocLivrare gratuită
Ventilator de tavan din alamă cu lemn 107,5 cm cu comutator cu lanț - Mistral Karel
Diametru
În stocLivrare gratuită
Ventilator LED dimabil de tavan FARO 33815WT-21 PUNT M LED/18W/230V negru d. 132 cm WT + telecomandă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
FARO 34362WT - Ventilator de tavan OUTWOOD L WT, maro/negru, diametru 150 cm, IP44 + telecomandă
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
De tavan, cu protecție IP44
În stoc
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Panou LED RGBW dimabil încastrat Aigostar MESH LED/36W/230V 60x60 cm
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Puzzle mecanic 3D din lemn, glob strălucitor RoboTime
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Set de 3 becuri LED vintage Philips B35, E14, 4,3 W, 230 V, 2700 K
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Plafonieră pentru baie Brilagi CLARE 2xE27/24W/230V d. 30 cm IP54 bej
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Plafonieră pentru baie CLARE 2xE27/24W/230V d. 30 cm alb IP54 Brilagi
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită