







Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Reflector LED portabil, reîncărcabil și ajustabil, potrivit pentru utilizare în aer liber. Moduri de iluminare: 100 %, 50 %, 20 %, OFF. Baterie integrată Li-Ion de 12000 mAh, 3,7V. Durata de viață a bateriei: min. 2 ore / max. 10 ore. Timp de încărcare a bateriei: aproximativ 10 ore. Ajustare în direcție orizontală și verticală. Protecție împotriva supraîncărcării. Grad de protecție: IP54 (protecție împotriva stropirii cu apă). Alimentare: prin cablu USB-C (inclus în pachet).
| Grad de protecție ip | IP54 |
|---|---|
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 50 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 50 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 345 W |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Flux luminos total | 5000 lm |
| Unghiul fasciculului luminos | 120 ° |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Capacitate | 12000 mAh |
| Durata de viață a bateriei | 10 h |
| Tensiune | 5 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 50 W |
| Tip | Proiector LED |
| Loc | Grădină și alei/Garaj |
| Funcție | Tehnologie LED/Reîncărcabil/Pe baterii, incluse |
| Metodă de conectare | USB/Cu alimentare pe baterii |
| Stil | Altele |
| Series | REFLECTOR Solight |
| Producător | Solight |


Freestanding
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 230V
În stoc
Cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 230V
În stocLivrare gratuită

Suspendat
În stoc
- montare sol, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Suspendat, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Suspendat, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol
În stocLivrare gratuită
De perete, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stoc
Cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stoc
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
Carusele, fabricate din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită

Cu proiecție
În stocLivrare gratuită

De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, - LED
În stoc
Suspendată
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită