



Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Proiector LED practic cu suport.Ideal pentru utilizare pe șantiere, în garaje sau ateliere.Proiectorul se rotește la 360° și poate fi orientat cu precizie conform dorințelor dumneavoastră.Temperatura de culoare: 5000K (alb rece).Grad de protecție: IP65.Economisește până la 90% energie în comparație cu un proiector cu halogen.
| Tip | Pe sol |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Stil | Altele |
| Loc | Grădină și alei/Garaj |
| Funcție | Tehnologie LED/Întrerupător pe corpul produsului |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 50 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 50 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 380 W |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Temperatură de culoare | 5000 K |
| Flux luminos total | 5500 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 70 Ra |
| Unghiul fasciculului luminos | 90 ° |
| Durata medie de viață a sursei | 15000 h |
| Numărul ciclurilor de comutare | 20000 ON/OFF |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 50 W |
| Metodă de conectare | Pentru priză |
| Tip de fișă de curent | E/F |
| Formă | Dreptunghiular |
| Grad de protecție ip | IP65 |
| Grad de rezistență mecanică | IK06 |
| Series | WORKLIGHT Nedes, WORKLIGHT Ledvance |
| Producător | MAXLED |

De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu finisaj din cupru, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stocLivrare gratuită
De perete
În stoc
- montare sol
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Suspendat
În stoc
De perete, freestanding
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete
În stoc
- montare sol, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită

De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Suspendat, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Carusele
În stocLivrare gratuită

3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Cu proiecție
În stocLivrare gratuită



Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, - LED
În stoc
Suspendată
În stocLivrare gratuită
Robot
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită