







Dimensiuni 84×46×41 cm
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Materialul scaunului Polipropilenă: Galben Metal: Negru Dimensiunile scaunului Lățime: 46 cm Înălțime: 84 cm Adâncime: 51 cm Înălțimea șezutului: 44 cm Adâncimea șezutului: 41 cm Lățimea șezutului: 46 cm Greutate: cca 3,3 kg Specificații Șezut modelat ergonomic Construcție metalică stabilă Adaptoare de siguranță antiderapante Șezut ușor, cu întreținere simplă Livrat ca montaj Scaunul este destinat doar pentru uz casnic Minimalismul care impresionează Stilul scandinav a câștigat inimile multor iubitori de design datorită simplității, funcționalității și aspectului său atemporal. Acest scaun este exact așa – linii curate și culori proeminente se integrează ușor în orice interior. Fie că îl amplasați la masa din sufragerie, în birou sau în camera de oaspeți, va apărea ușor, elegant și modern. Designul scandinav pune accent nu doar pe estetică, ci și pe confort, și tocmai asta îndeplinește perfect acest scaun. Inspirați-vă în continuare Scaune Mobilier pentru bucatarie Bucatarie Mese
| Lăţime: | 46 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 41 cm |
| Înălţime: | 84 cm |
| Material șezut | Plastic |
|---|---|
| Material | Metal |
| Culoare | Galben |
| Cotiere | Fara cotiere |
| Rotativ | Nu |
| Aspect | Clasic |
| Materialul picioarelor | Metal |
| Latime | 46 cm |
| Inaltime | 84 cm |
| Adancime | 51 cm |
| Tip de picioare | 4 Picioare |
| Partea de sezut | Fara captuseala |
| Inaltimea scaunului | 44 cm |
| Capacitate de incarcare | 100 kg |
| Seturi | Bucati |
| Forma spatarului | Complet |
| Material sezut | Plastic |
| Model | Bicolor |
| Forma spatar | Rotunjit |
| Adancime scaun | 41 cm |
| Latimea sezutului | 46 cm |

Cu picioare din lemn, în stil modern, decor fag
Disponibil în 2 e-shop-uri

În stil modern, cu picioare din metal

În stil modern, cu picioare din metal

În stil modern, cu cotiere, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu cotiere, cu picioare din metal

În stil modern, cu cotiere, din stofă
În stocLivrare gratuită
Rotativ, în stil modern, cu cotiere

82×49×42 cm, cu picioare din lemn, decor fag
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
97×60×42 cm, în stil modern, din piele ecologică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
80×42×52 cm, în stil modern, cu cotiere
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc![MAZZONI EXPORT IRIS Antracit [Gri închis] (material Monza 130) - SCAUN MODERN TAPIȚAT BOUCLÉ PENTRU SALON/SUFRAGERIE LOFT](https://static.biano.ro/i/product/285-285/00/a2/20/d64c0b6d45848ce4d4c9dbfe8ffd9a2cefa10f7c-mazzoni-export-iris-antracit-gri-inchis-material-monza-130-scaun-modern-tapitat-boucle-pentru-salon-sufragerie-loft.jpg)
În stil modern, cu picioare din metal

În stil modern, din stofă, cu picioare din metal

51×57 cm, în stil modern, decor nuc
Disponibil în 6 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, cu cotiere, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu picioare din lemn, din piele ecologică, tapițat

În stil modern, cu cotiere, din stofă

84×46×41 cm, - 4 bucăți, din plastic
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, cu picioare din metal

Cu picioare din lemn, decor stejar

În stil modern, cu picioare din metal

97×60×42 cm, în stil modern, din piele ecologică
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
160×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
200×220 cm, matlasată, din micropluș
În stoc
90×200 cm, lamelară
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
Din lemn
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din bumbac, pentru o persoană, din microfibră
În stoc
200×200 cm, din lână, matlasată
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc

Tapițat, în stil modern, decor stejar
În stoc
60×100 cm, antiderapante, de baie
În stoc
3D, pentru ușă, în stil modern
În stoc
Tapițat, cu picioare, decor stejar
În stoc
3D, pentru ușă, în stil modern
În stoc
Clasic, cu fermoar
În stoc
Pentru 4 anotimpuri, Set pernă, fabricată din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc