
Redo 9903 - Aplică perete exterior LED ECLIPSE 3xLED/3W/230V IP54
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Redo pe care îl avem în stoc la prețul de 304.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Tip | De perete |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Culoare | Negru |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 9 W |
| Stil | Altele |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 9 W |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP65 |
| Flux luminos total | 447 lm |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 35 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 9 W |
| Grad de rezistență mecanică | IK06 |
| Formă | Dreptunghiular |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Loc | Grădină și alei/Foisor |
| Series | DASH Redo, OUT WALL Redo |
| Producător | Redo |

De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, din metal, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 24V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stoc
De 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, freestanding
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

De perete, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stoc
De perete, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
De perete, de 230V, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită