
Lampă LED de exterior LED/10W/230V 25cm 4000K IP65 albă
Freestanding, - montare sol, de 230V
În stocLivrare gratuităCel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 1.033,9 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Redo pe care îl avem în stoc la prețul de 1033.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Tip | De perete |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Material | Metal |
| Culoare | Alb |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 20 W |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 20 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP54 |
| Flux luminos total | 1200 lm |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 85 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 20 W |
| Grad de rezistență mecanică | IK06 |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Loc | Grădină și alei/Foisor |
| Stil | Altele |
| Series | OUT WALL Redo, REFLEXA Redo |
| Producător | Redo |

Freestanding, - montare sol, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol, din metal
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V, din plastic
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V, din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, din metal, diametru
În stoc
Freestanding, - montare sol, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V, din metal
În stoc
Freestanding, din metal, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol, din metal, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, din metal, din lemn
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol
În stocLivrare gratuită
Freestanding, din metal, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Freestanding, din metal, din lemn
În stocLivrare gratuită
Freestanding, din metal, din lemn
În stocLivrare gratuită
Freestanding
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Freestanding, din metal, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
De perete, de 230V
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită