Ideal Lux - Lampă LED pentru tablouri THEO LED/12W/230V 75 cm CRI 90, albă
De la 641 RONîn magazinele online 4
Oferte recomandate
Luminam.ro
În stocLivrare gratuită60 zile de returnat
Către e-shop
Istoricul prețurilor
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Specificații
StilModern
Tipul de  bec recomandatLED
Tip controlÎntrerupător
AmplasarePentru tablouri
SocluModul LED integrat
Puterea de intrare a sursei12 W
Durata medie de viață a sursei30000 h
Temperatură de culoare3000 K
Becuri incluseDA (LED)
Număr de becuri1
Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice2
Grad de protecție ipIP20
Flux luminos total760 lm
TipAplică pentru tablouri
FuncțieTehnologie LED
Echivalent cu un bec convențional55 W
Tensiune230 V
Puterea maximă de intrare a sursei12 W
Indicele de redare a culorilor (cri)90 Ra
LocDormitor/Cameră de zi/Hol
Culoarea luminiiAlb cald
Consumul total de energie al corpului de iluminat12 W