

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Nordlux pe care îl avem în stoc la prețul de 160.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tip control | Întrerupător |
| Putere | 230V |
| Amplasare | Living și dormitor |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | E14 |
| Becuri incluse | NU |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Tip | Spot de perete/Lampă de perete |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Funcție | Întrerupător pe corpul produsului |
| Metodă de conectare | Pentru priză |
| Tip de fișă de curent | C |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 15 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Series | CYCLONE Nordlux |
| Producător | Nordlux |

În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stoc
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din metal, din cristal, în stil modern
În stocLivrare gratuită

Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, în stil modern
În stoc
Din sticlă, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Din metal, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu întrerupător, în stil retro
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din lemn, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 8 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stoc
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
De perete, cu iluminare
În stocLivrare gratuită