Compară prețurile celor 4 e-shop-uri de la 195 RON la 357 RON:
Lampă LED dimabilă de masă Nordlux OMARI LED/3,2W/230V alb
Oferte recomandate
Alege dintre 4 magazine cu prețuri de la 195 RON până la 357 RON:
Acum este un moment bun pentru a cumpăra, prețul este în prezent cu 23,37 RON mai mic decât media.
Vezi istoricul prețurilorIstoricul prețurilor
- 28.05.2026 - 295,21 RON
- 08.05.2026 - 295,21 RON
- 28.05.2026 - 195 RON
- 08.05.2026 - 195 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Cap ajustabil al lămpii pentru lumină direcționată.Dimming în trei trepte prin intermediul unui comutator.Comutator și dimmer tactil.
Specificații
| Tipul de bec recomandat | LED |
|---|---|
| Tip control | Întrerupător |
| Model | De birou |
| Cu dimmer | Da |
| Culoarea luminii | Caldă |
| Culoare | Alb |
| Funcție | Întrerupător pe corpul produsului/Luminozitate reglabilă treptat/Tehnologie LED |
| Stil | Altele |
| Tip | Lampă de masă |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Metodă de conectare | Pentru priză |
| Tip de fișă de curent | C |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 3,2 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 3,2 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 25 W |
| Temperatură de culoare | 2700 K |
| Flux luminos total | 320 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Unghiul fasciculului luminos | 90 ° |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 3,2 W |
| Series | OMARI Nordlux |
| Producător | Nordlux |
Produse similare

Lampă LED RGBW tactilă dimabilă de masă NEPTUN LED/7W/230V alb
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lampă LED de masă LED/5W/230V 3000K alb
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lampă LED tactilă reîncărcabilă dimabilă de masă Rabalux 77146 POLPERRO LED/3W/3,7V 1200mAh alb
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lampa de masa design Art Deco unicat realizat manual Diamond
De birou, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lampă LED de birou LAGOS 1xG9/6W/230V 4000K albă
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lampă LED de masă STARRY SKY 1xGU10/5W/230V alb Briloner 7332-018
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lampa de masă TRENT Globo 54114-1T, 1xE14/25W/230V
De birou, pentru noptiere, în stil modern
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Lampă LED reîncărcabilă dimabilă de masă cu clemă Aigostar LED/2,5W/5V 1200mAh alb
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
Lampă de masă retro reîncărcabilă IP44 alb-gălbui - Granny
Pentru noptiere, - bec tip LED, cu întrerupător
În stoc
Top Light - Lampă de birou LED VIOLA, cu reglaj tactil, LED/12W/230V 2700-6500K, albă
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă ARDEN 1xE27/60W/230V d. 18 cm albă
De birou, pentru noptiere, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Leuchten Direkt 19250-16-LED Lampă LED de exterior EURIA 3W 5V IP54 albă
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
Lampă LED dimabilă de masă Rabalux 74205 JEFF LED/4W/230V 3000K alb
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lampă de birou LED reglabilă, reîncărcabilă, 1W, 5V, 3000-6000K, 1800 mAh, albă
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
Lampă de masă albă cu LED reglabil și reîncărcabil IP54 - Murdock
De birou, pentru noptiere, în stil modern
În stoc
Veioza, lampa de masa design minimalist scandinav Ellen 20 bej
De birou, cu întrerupător, în stil scandinav
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lampă LED dimabilă de masă cu încărcare fără fir Qi Immax 08990L TIT LED/12W/230V alb
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Rabalux 74014 - Lampă de birou LED HARDIN, tactilă, dimabilă, 5W, albă
De birou, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
EGLO 85264 - Lampa de masa RONDO 1xE27/60W
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stoc
Philips DONUTCLIP LED/3W/5V lampă LED reglabilă cu clemă, 1200 mAh, roz
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
Lampă de birou cu clemă Osram DESK LINE 1xGU10/9W/230V, albă
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
Lampă LED dimabilă de masă cu USB LED/7W/230V 3000K/4000K/5500K alb
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lampă de birou LED încărcabilă, reglabilă, 1W, 5V, 3000-6000K, albă
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
Lampă LED dimabilă de masă Ecolite LU13A-BI LIPA LED/10W/230V 3000-6000K alb
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
Top Light OLIVIA B - Lampă de masă LED LED/4,5W/230V alb
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Osram - Lampă de birou LED dimabilă OFFICE LINE LED/17W/230V, albă
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Philips ROCK LED lampă de birou tactilă, dimabilă, 5W/5V, 1800 mAh
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lampă LED dimabilă de masă Globo 21008W LUNKI LED/2,5W/3,7V 2700/4000/6500K alb
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Globo 58400W - LED Lampă de masă dimmabilă BULLA LED/5W/230V
De birou, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lampă LED RGB dimabilă de masă Rabalux 74248 VIVTER LED/4W/230V alb
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
Lampă de masă VALIANO 1xE27/15W/230V neagră/albă/aurie Argon 4994
De birou, pentru noptiere, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă LED tactilă dimabilă Rabalux LED/10W/230V 3000-6000K
De birou, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
Cu protecție IP44
În stoc
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Puzzle mecanic 3D din lemn, glob strălucitor RoboTime
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Set de 3 becuri LED vintage Philips B35, E14, 4,3 W, 230 V, 2700 K
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Plafonieră pentru baie Brilagi CLARE 2xE27/24W/230V d. 30 cm IP54 bej
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Eglo 98451 - Iluminare LED RGB dimabilă pentru baie, 15,6W/230V, IP44 + telecomandă
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Lustr LED pentru copii OXFORD 5xE27/15W/230V montat pe tavan
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită