

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Polux pe care îl avem în stoc la prețul de 295.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Putere | 230V |
|---|---|
| Tip | Aplicate |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Loc | Dormitor/Hol/Cameră de zi |
| Soclu | GU10 |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 10 W |
| Număr de becuri | 4 |
| Becuri incluse | NU |
| Stil | Altele |
| Series | NICEA Polux |
| Producător | Polux |

Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Aplicat, de 230V
În stoc
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuităAplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern, în stil scandinav
În stoc
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stoc
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Aplicat, cu finisaj din crom, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stoc
Aplicat, de 230V, atipic
În stocLivrare gratuită
Aplicat, smart, în stil rustic
În stoc
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, încastrat, de 230V
În stoc
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Aplicat, de 230V
În stoc
Orientabil, în stil modern, încastrat
În stocLivrare gratuită
Orientabil, smart, - bec tip LED
În stoc
Aplicat
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Robot
În stocLivrare gratuită
Mobil, A+++, A++
În stocLivrare gratuită