


Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Wofi pe care îl avem în stoc la prețul de 286.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Tipul de bec recomandat | LED |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Tip | Aplicate |
| Modalitate de suspendare | Aplicată |
| Soclu | G9 |
| Puterea de intrare a sursei | 3 W |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 4 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 1400 lm |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 25 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 3 W |
| Numărul ciclurilor de comutare | 12500 ON/OFF |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 12 W |
| Stil | Altele |
| Series | VILLA Wofi |
| Producător | Wofi |

Aplicat, de 230V, din lemn
În stoc
Aplicat, orientabil, din lemn
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stoc
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, cu finisaj din crom
În stoc
Orientabil
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stoc
- bec tip LED, încastrat, de 230V
În stoc
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stoc
Aplicat, orientabil
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Încastrat, cu finisaj din bronz / alamă, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern
În stocLivrare gratuităAplicat, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
În stil rustic, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, din metal
În stoc
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Aplicat, de 230V
În stoc
Aplicat, de 230V, din lemn
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuităAplicat, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită

ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc

De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită

Cu proiecție
În stocLivrare gratuită
Carusele
În stocLivrare gratuită

Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, - LED
În stoc
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc