Montaj simplu, luminează foarte frumos.
Istoricul prețurilor
- 15.05.2026 - 140,9 RON
- 29.08.2024 - 140,9 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Produs direct de la producător Prezent pe care îl avem în stoc la prețul de 140.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Putere | 230V |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 15 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 15 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 125 W |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Flux luminos total | 1750 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Unghiul fasciculului luminos | 120 ° |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Numărul ciclurilor de comutare | 15000 ON/OFF |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 15 W |
| Tip | Aplică |
| Loc | Baie |
| Funcție | Tehnologie LED/Întrerupător pe corpul produsului |
| Series | TETRIM Prezent |
| Producător | Prezent |
Recenzii
Recenzii ale utilizatorilor
Produse similare

Aplică TILA 1xG9/40W/230V 30 cm albă Sollux SL.1017
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplică MASSIMO PLUS 1xG9/6W/230V albă Argon 8057
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplică LED Maytoni MIR011WL-L9W4K ORION LED/9W/230V alb
- bec tip LED, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplică perete MAGNET 1xE27/60W/230V alb
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplică LED pentru tablouri Argon 8601 MIRIAM LED/18W/230V 3000K 100 cm alb
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplică FARO 63430 KAPPU 2xE14/7W/230V 16,8x30 cm alb
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră Lucide 79187/01/31 TRICIA 1xE27/15W/230V d. 25 cm alb
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplică LED pentru tablouri PRADO LED/11W/230V alb
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Aplică perete exterior LED LUCA LED/6W/230V IP54
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Argon 2082 - Plafonier DARLING 5xE27/15W/230V, Ø 60 cm, alb
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplică CRESCENT R7s/80W/230V RED-Design Rendl-R10266
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplică LED de exterior CARRE 2xLED/3W/230V IP54 RED-Design Rendl-R12556
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Plafonieră MONA 5xE27/15W/230V albă
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplică perete SIGMA MINI 1xE27/60W/230V alb
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Sollux SL.1188 - Aplica de perete TONI 1xG9/8W/230V albă
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Aplică LED pentru tablouri Argon 8595 MIRIAM LED/7,2W/230V 3000K 40 cm alb
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Solight WO750 - LED Plafonieră exterior LED/20W/230V IP54
- bec tip LED, cu întrerupător, de 230V
În stoc
Spot de perete LEMMI 2xGU10/40W/230V alb Sollux SL.1124
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplică Sollux SL.1460 YOLI 1xG9/8W/230V alb
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Plafonieră YOLI 3xG9/12W/230V alb Sollux SL.1148
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplică TILA 2xG9/40W/230V 40 cm albă Sollux SL.1018
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplică LED reîncărcabilă de exterior cu senzor Brilliant XINO LED/3W/5V IP44
În stocLivrare gratuită
Eglo 99281 - Plafonieră GRIMASOLA 1xE27/28W/230V
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Ideal Lux - Aplica de perete ALI 2xE27/60W/230V alb
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplică LED pentru tablouri LINEAR Redo 01-3460 LED/8W/230V 35 cm CRI 92 alb
- bec tip LED, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplică LED pentru tablouri LINEAR Redo 01-3462 LED/8W/230V 60,5 cm CRI 92 alb
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Corp de iluminat perete EPICCA 3xG9/40W
Din metal, în stil modern, - bec tip halogen
În stocLivrare gratuită
Aplică LED pentru tablouri IKON Redo 01-3470 LED/16,4W/230V 61,5 cm CRI 92 alb
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Aplică perete VEGA 1xE27/60W/230V alb
Din carton, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Plafonieră RONDO 4xE27/15W/230V d. 45 cm albă
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Plafonieră ARENA 4xE27/60W/230V albă
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplică de perete CAPITAL 1xGX53/15W/230V albă
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
În stoc
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
SET 6x bec LED Philips GU10/4,6W/230V 2700K
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
SET Bec 3x LED Philips A60 E27/8W/230V 2700K
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Lampă LED RGB dimabilă cu ceas deșteptător și încărcare Qi Immax 08986L 30W/230V auriu
Cu proiecție
În stocLivrare gratuită
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Puzzle mecanic 3D din lemn, glob strălucitor RoboTime
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED CYNIDECO LED/30W/230V 4000K negru
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Cuier de perete cu LED Eglo 99596 CIVITATE LED/18W/230V
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
Set de unelte Gola Fieldmann 138 buc.
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
În stocLivrare gratuită
Solight IR04 - Încălzitor cu infraroșu suspendat, 2000 W / 230 V, IP24
Suspendată
În stocLivrare gratuită