Brilagi - Aplica LED pentru exterior cu senzor BENE LED/24W/230V Ø 26 cm IP54
5,0(1 evaluare)
Către magazin Luminam.ro
DisponibilitateÎn stoc
Livrare gratuită
Puteți returna produsul în termen de 60 de zile.
Istoricul prețurilor
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Specificații
Putere230V
SocluModul LED integrat
Puterea de intrare a sursei24 W
Durata medie de viață a sursei30000 h
Temperatură de culoare4000 K
Becuri incluseDA (LED)
Număr de becuri1
Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice2
Grad de protecție ipIP54
Flux luminos total2100 lm
TipPlafonieră de exterior
FuncțieTehnologie LED/Cu senzor/Senzor crepuscular
Echivalent cu un bec convențional145 W
Tensiune230 V
Puterea maximă de intrare a sursei24 W
FormăRotund
Unghiul fasciculului luminos120 °
Indicele de redare a culorilor (cri)80 Ra
LocGrădină și alei/Foisor
Consumul total de energie al corpului de iluminat24 W
Culoarea luminiiAlb natural
StilAltele
SeriesBENE Brilagi
ProducătorBrilagi
Recenzii
5.0
1 evaluare
5
1 x4
0 x3
0 x2
0 x1
0 x
Recenzii ale utilizatorilor
Utilizator mulțumit
Raport calitate-preț
Montaj simplu
Trecere (pentru conectare în serie)
Nu se poate regla luminozitatea.
Achiziționat de la Luminam.ro
Tradus din cehă ()
Descărcat de la Heureka
Produse similare
Brilagi - Aplica LED de exterior cu senzor BENE LED/18W/230V Ø22 cm IP54
Cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Eglo 99235 - Plafonieră LED FUEVA 5, 20 W, 230 V
- plafonieră, de 230V