Brilagi - Aplica LED de exterior cu senzor BENE LED/18W/230V Ø22 cm IP54
5,0(2 evaluări)
Către magazin Luminam.ro
DisponibilitateÎn stoc
Livrare gratuită
Puteți returna produsul în termen de 60 de zile.
Istoricul prețurilor
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Specificații
Cu  senzor mișcareDa
Putere230V
SocluModul LED integrat
Puterea de intrare a sursei18 W
Durata medie de viață a sursei30000 h
Temperatură de culoare4000 K
Becuri incluseDA (LED)
Număr de becuri1
Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice2
Grad de protecție ipIP54
Flux luminos total1530 lm
TipPlafonieră de exterior
FuncțieTehnologie LED/Cu senzor/Senzor crepuscular
Echivalent cu un bec convențional105 W
Tensiune230 V
Puterea maximă de intrare a sursei18 W
FormăRotund
Unghiul fasciculului luminos120 °
Indicele de redare a culorilor (cri)80 Ra
LocGrădină și alei/Foisor
Consumul total de energie al corpului de iluminat18 W
StilAltele
Culoarea luminiiAlb natural
SeriesBENE Brilagi
ProducătorBrilagi
Recenzii
5.0
2 evaluări
5
2 x4
0 x3
0 x2
0 x1
0 x
Recenzii ale utilizatorilor
Utilizator mulțumit
Probabil totul este în regulă.
Achiziționat de la Luminam.ro
Tradus din cehă ()
Descărcat de la Heureka
Utilizator mulțumit
Totul este în regulă. Luminează frumos, senzorul reacționează foarte bine.
Achiziționat de la Luminam.ro
Tradus din cehă ()
Descărcat de la Heureka
Produse similare
Brilagi - Aplica LED pentru exterior cu senzor BENE LED/24W/230V Ø 26 cm IP54
De 230V
În stocLivrare gratuită
Aplică LED de exterior cu senzor LED/15W/230V IP65 negru Top Light
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Redo 9184 - Plafonieră LED pentru exterior BEZEL, 30W/230V, IP54, antracit
- plafonieră, de 230V
Aplică de exterior VIGO 1xE27/60W IP44 Rabalux 8686
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
Philips - Aplică LED de perete pentru exterior cu senzor CAPRICORN LED/4,3W/230V IP44
Corp de iluminat LED de exterior Brilagi BENE LED/18W/230V d. 22 cm IP54
Freestanding, de 230V
LED lampă solară de perete cu senzor, 15W, 3,2V, 4000K/6000K, IP65, negru
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
Plafonieră LED de exterior cu senzor Redo 90290 ISOLA LED/24W/230V IP54
- plafonieră, cu senzor mișcare, de 24V
Plafonieră LED de exterior BENO LED/18W/230V 4000K antracit IP54 Kanlux 33348
De 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
STEINEL 032852 - Senzor IS360-1DE
Suspendat, cu senzor mișcare, din plastic
Aplică LED de exterior FLOW 2xLED/6W/230V IP54 3000K antracit
De perete, de 230V
Elstead KLAMPENBORG-BK - Corp de iluminat exterior KLAMPENBORG 1xE27/60W/230V IP44 negru
Freestanding, de 230V