


Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Lanterna solară practică cu senzor de mișcare.Bateria este încărcată cu energie solară prin intermediul panoului solar.Unghi de detecție: 110°.Raza de acțiune a senzorului: 10 m.Înălțimea optimă de instalare: 1,8 - 2,5 m.Două moduri de funcționare:La detectarea mișcării, se aprinde timp de 10 - 60 de secunde și apoi se stinge.Funcționează la 5 % din intensitate, iar la detectarea mișcării se aprinde timp de 10 - 60 de secunde și apoi revine la 5 % din intensitate.Panoul este echipat cu un cablu de alimentare de 3 m lungime.Alimentare: baterie integrată lithium-ion 3,7V, 4000 mAh.
| Tip | De perete, Pe sol |
|---|---|
| Cu senzor mișcare | Da |
| Material | Plastic |
| Solare | Da |
| Culoare | Alb |
| Stil | Altele |
| Loc | Grădină și alei/Foisor |
| Funcție | Tehnologie LED/Tehnologie solară/Cu senzor |
| Grad de protecție ip | IP65 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 13 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 13 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 100 W |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Flux luminos total | 1400 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Unghiul fasciculului luminos | 120 ° |
| Durata medie de viață a sursei | 15000 h |
| Numărul ciclurilor de comutare | 10000 ON/OFF |
| Capacitate | 4000 mAh |
| Tensiune | 3,7 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 3 |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 13 W |
| Series | SOLAR Kobi |
| Producător | Kobi |

De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
- montare sol
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- montare sol, din plastic, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, de 12V
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 230V, din metal
În stoc
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stoc
De perete, cu senzor mișcare, din plastic
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stoc
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stoc
De perete
În stoc
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stoc
De perete, de 230V, din metal
În stoc
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, cu finisaj din cupru, de 230V
În stoc
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu finisaj din bronz / alamă, de 230V
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită