
Corp de iluminat de exterior BLAKE 2 GU10/50W/230V IP65
- montare sol, de 230V, din metal
În stocPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Proiector LED cu senzor de mișcare PIR. Setare prag crepuscular: 10–2000 lx. Distanța de detecție a senzorului: 7 m. Timp de iluminare: 10 sec. – 7 min. Unghi de detecție: 120°. Proiectoarele sunt echipate cu o clemă rapidă pentru conectarea cablului de alimentare. Clema are clasa de protecție IP65 și este în formă de "L". Datorită formei, proiectorul poate fi montat foarte aproape de perete și astfel nu iese în spațiu. Capacul din policarbonat asigură o distribuție mai bună a luminii și reduce orbirea.
| Tip | De perete |
|---|---|
| Cu senzor mișcare | Da |
| Putere | 230V |
| Material | Plastic |
| Culoare | Alb |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 30 W |
| Temperatură de culoare | 5000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP65 |
| Flux luminos total | 2700 lm |
| Funcție | Tehnologie LED/Cu senzor |
| Echivalent cu un bec convențional | 185 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 30 W |
| Stil | Altele |
| Loc | Grădină și alei/Foisor |
| Metodă de conectare | Conexiune directă |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 30 W |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Unghiul fasciculului luminos | 120 ° |
| Series | ELARA Brilagi |
| Producător | Brilagi |

- montare sol, de 230V, din metal
În stoc
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
De perete, freestanding, de 230V
În stoc
De perete, de 230V, din metal
În stoc
De perete, de 230V, din metal
În stoc
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete
În stoc
- montare sol, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stoc
Freestanding, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, freestanding
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, de 12V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stoc
- montare sol, de 12V
În stoc
Freestanding, - montare sol, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- montare sol, din plastic, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, cu finisaj din bronz / alamă, de 230V
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stoc
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită