
Lampadar Endon 77862 HANSEN 1xE27/40W/230V cupru
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Lampadar modern potrivit pentru orice interior. Luminozitatea poate fi reglată lent prin intermediul unui întrerupător poziționat direct pe corpul produsului. Poate fi rotit și poate fi reglat pe înălțime. Prevăzut cu o sursă de lumină LED integrată. Lungimea cablului de alimentare: 2 m.
| Stil | Modern |
|---|---|
| Material | Metal |
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Putere | 230V |
| Cu dimmer | Da |
| Culoarea luminii | Caldă |
| Culoare | Alb |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 9 W |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 9 W |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 3 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 640 lm |
| Tip | Lampadar |
| Funcție | Întrerupător pe corpul produsului/Tehnologie LED/Luminozitate reglabilă, cu variator de tensiune |
| Echivalent cu un bec convențional | 45 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 9 W |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Tip de fișă de curent | C |
| Series | FLOOR LAMP Lucide, ANSELMO Lucide |
| Producător | Lucide |

Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, - bec tip halogen
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil scandinav, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil scandinav, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Smart, în stil scandinav, din metal
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită