


Marmura a fost întotdeauna asociată cu luxul și extravaganța. Tocamai acest lucru o face alegerea perfectă pentru accesoriile de baie, iar Kela a profitat de renumele ei. Brandul a proiectat facilități de baie de zi cu zi cu o notă de exclusivitate. Cu astfel de piese, baia ta va arăta ca un spa de lux!
| Material suplimentar | Marmură |
|---|---|
| Material specific | Oțel |
| Material | Metal |
| Greutate | 3.226 kg |
| Înălțime | 82.5 cm |
| Lățime | 30 cm |
| Seria | Liron |
| Calitate | Basic |
| Îngrijire | A se curăța cu o cârpă umedă |
| Tip | Fără suport |
| Producător | Kela |

Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic

26×17×17 cm, cu capac, diametru

18×49 cm, de perete, în stil modern

Cu ventuză, de perete, diametru

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

Diametru

200×300 cm, unicolor, dreptunghiular

Diametru

26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Din metal

54 cm, ⌀ 25 cm, rotundă, ovală
Disponibil în 2 e-shop-uri

300×120 cm, în stil modern, în stil industrial

Diametru

128×56×304 cm, freestanding

91×57×174 cm, freestanding, diametru

Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic