
Li-Go 23625/DUB2 - Lampă de masă decorativă LED reglabilă, LED/12W/230V, 20x22 cm, stejar
De 230V
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Lampă decorativă realizată din lemn de bambus. Datorită intensității reduse a luminii, acest produs are rol decorativ. Bec cu micro leduri. Număr de leduri: 10. Întrerupător ON/OFF pe corpul lămpii. Emite lumină albă caldă. Sursă de alimentare: 2 baterii AA (nu sunt incluse).
| Sursă de alimentare | Electrică |
|---|---|
| Material | Lemn |
| Putere | 230V |
| Culoare | Bej |
| Stil | Altele/Decorativ |
| Tip | Decorațiuni/Lampă de masă |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Funcție | Tehnologie LED/Pe baterii, neincluse/Întrerupător pe corpul produsului |
| Metodă de conectare | Cu alimentare pe baterii |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 80 lm |
| Tensiune | 3 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Series | DECO LAMP Solight |
| Producător | Solight |

De 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, din lemn
În stocLivrare gratuită
Din metal, sursă de alimentare solară, de perete
În stoc
Din sticlă, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară, de perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Benzi cu LED, electrică, din lemn
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Electrică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară
În stoc
Benzi cu LED, electrică, din lemn
În stocLivrare gratuită
Din plastic, sursă de alimentare solară
În stoc
Electrică, din lemn, freestanding
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Electrică, de perete, ECOlogică
În stoc
Benzi cu LED, electrică, din lemn
În stocLivrare gratuită
Din plastic, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Electrică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, de perete
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Din plastic, electrică, de 24V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, freestanding
În stoc
Electrică, din lemn, freestanding
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară, de perete, RGB
În stoc
De 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stoc
Benzi cu LED, din metal, electrică
În stocLivrare gratuită
Freestanding
În stoc
Din plastic, sursă de alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită