Mexen Mars radiator electric 700 x 500 mm, 300 W, alb - W110-0700-500-6300-20
Epuizat
Istoricul prețurilor
Descrierea produsului
Date tehnice: Înălțime: 700 mm Lățime: 500 mm Adâncime: 30 mm Culoare: Alb Material: Oțel Putere de încălzire: 300 W Număr de bare încălzitoare: 13 Lungimea totală a elementului încălzitor: 438 mm Lungimea segmentului încălzitor: 349 mm Lungimea cablului de alimentare: 1,5 m Tensiune de operare: 230V/50 Hz Grad de protecție: IP44 Control cu ajutorul unui regulator cu afișaj LED Protecție suplimentară împotriva funcționării la "uscat" Termostatul integrat menține temperatura dorită a radiatorului Înveliș de înaltă calitate, durabil, rezistent la coroziune Radiatorul necesită umplerea cu apă sau cu un amestec de apă, de exemplu cu glicol, pentru funcționarea corectă Setul conține: suporturi, set de montaj și dopuri de etanșare Funcțiile radiatorului: - Sensitive permite setarea temperaturii cu o precizie de 5 grade în intervalul 30°C-70°C - Comfort include o opțiune de uscare care permite setarea temperaturii de încălzire pe o scală largă de ore - ECO economisește energie prin posibilitatea de a seta o temperatură constantă de până la 50°C
Specificații
TipElectrice
CuloareAlb
ProducătorMexen
Cele mai bune produse de la mexen_ro
Mexen Neptun radiator baie decorativ 1200 x 500 mm, 456 W, negru - W101-1200-500-00-70
Mexen Emma baterie de chiuvetă înaltă, neagră - 71910-70
Mexen Hugo cabină de duș dreptunghiulară SMC 120 x 90 cm, alb - 42109012
Dreptunghiulară
Mexen Viki chiuvetă de blat 59 x 40 cm, albă - 21056000
Rotund, montare pe blat, din ceramică
Mexen Cornelia chiuvetă de blat 50 x 37 cm, cappuccino mat - 21885064
Montare pe blat, din ceramică, oval
Mexen sifon pentru duș cu separator, crom - 49000-00
-6 %