








Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Plafonieră cu sursă LED economică. Temperatură de culoare: 3.000-6.500 K. Luminozitate reglabilă. Produsul poate fi controlat cu telecomanda inclusă în pachet.
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Stil | Altele |
| Tip | Plafonieră |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Funcție | Tehnologie LED/Luminozitate reglabilă cu telecomanda/Control la distanță |
| Formă | Rotund |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 60 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 60 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 415 W |
| Temperatură de culoare | 3000-6500 K |
| Flux luminos total | 6000 lm |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Numărul ciclurilor de comutare | 15000 ON/OFF |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 60 W |
| Series | DIMMABLE V-Tac |
| Producător | V-Tac |


Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită

Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Înălţime, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă
În stoc

Lăţime, înălţime, adâncime
În stoc
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită


Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din plastic, adâncime, diametru
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Din plastic
În stocLivrare gratuită


Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită