
Rabalux RORIK 71124 - Plafonieră LED 24W, 230V, 4000K, 38 cm
Din sticlă, din metal, din plastic
În stocPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Plafonieră cu sursă LED economică. Temperatură de culoare: 3.000-6.500 K. Luminozitate reglabilă. Produsul poate fi controlat cu telecomanda inclusă în pachet.
| Lățime | Lăţime |
|---|---|
| Smart | Da |
| Culoarea luminii | Caldă, Neutră, Rece |
| Culoare | Alb |
| Stil | Altele |
| Tip | Plafonieră |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Funcție | Tehnologie LED/Luminozitate reglabilă cu telecomanda/Control la distanță |
| Formă | Rotund |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 40 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Numărul ciclurilor de comutare | 15000 ON/OFF |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 40 W |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 40 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 280 W |
| Temperatură de culoare | 3000-6500 K |
| Flux luminos total | 4000 lm |
| Series | DIMMABLE V-Tac |
| Producător | V-Tac |

Din sticlă, din metal, din plastic
În stoc

Din plastic, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită


Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, înălţime
În stoc
Din sticlă, din metal, cu lumină caldă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită


Cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, smart
În stocLivrare gratuită

Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Din plastic, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Înălţime, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Diametru, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Diametru, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din plastic, adâncime, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc

Lăţime, înălţime, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită

Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită