
Eglo 99607 - Plafonieră LED SARGINTO, LED 6,3 W/230 V + LED 5,4 W
Cu lumină caldă
În stocPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Plafonieră cu tehnologie LED modernă și design inspirat de valurile din deșert.Control de la distanță.Schimbarea culorii luminii de la alb cald la alb rece (2700K - 6500K).Funcție de reglare a intensității luminoase.
| Culoarea luminii | Rece |
|---|---|
| Tip | Plafonieră |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Funcție | Tehnologie LED/Control la distanță/Luminozitate reglabilă cu telecomanda |
| Formă | Pătrat |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 72 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 72 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 210 W |
| Temperatură de culoare | 2700-6500 K |
| Flux luminos total | 3060 lm |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Numărul ciclurilor de comutare | 12500 ON/OFF |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Stil | Altele |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 72 W |
| Series | Sanico stropnice s DO, DESERT Polux |
| Producător | Polux |

Cu lumină caldă
În stoc


Din metal, din plastic, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită



Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din metal, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Cu lumină neutră
În stoc
Înălţime, diametru, cu lumină neutră
În stoc
Cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stoc
Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Din metal, din plastic, smart
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, înălţime
În stoc
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, lăţime
În stoc
Din metal, din plastic, smart
În stocLivrare gratuită


Din sticlă, din metal, din plastic
În stoc
Din metal
În stoc
Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită