
Philips 59523/31/P1 - Corp de iluminat încastrat MARCASITE LED, 14W, 230V
Tip LED
În stocPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Greenlux pe care îl avem în stoc la prețul de 307.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Tipul lămpilor | LED |
|---|---|
| Culoarea luminii | Neutră |
| Culoare | Alb |
| Unghiul fasciculului luminos | 88 ° |
| Tip | Corp de iluminat fluorescent aplicat |
| Loc | Cameră de lucru |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 40 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 40 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 360 W |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Flux luminos total | 5200 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Durata medie de viață a sursei | 50000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 40 W |
| Stil | Altele |
| Series | LINIK Greenlux |
| Producător | Greenlux |

Tip LED
În stoc
Tip LED, - lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă, - lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină neutră
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă, - lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă, - lumină neutră
În stoc
Tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Tip LED, - lumină caldă
În stoc
Tip LED, - lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stoc
Tip LED, cu lumină rece, lăţime
În stoc
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă, lăţime
În stoc
Tip LED, - lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă, lăţime
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Electrice, pentru țânțari, pentru muște
În stoc
De perete, cu protecție IP44
În stoc